تیم تراکتورسازی با حساب دو بر یک بر تیم گسترش فولاد غلبه کرد
اجرائی کشوری

تیم تراکتورسازی با حساب دو بر یک بر تیم گسترش فولاد غلبه کرد

 

 

 

 

تیم تراکتورسازی با حساب دو بر یک بر تیم گسترش فولاد غلبه کرد

در هفته هفدهم از رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور تیم تراکتورسازی تبریز در مصاف با همشهری خود تیم گسترش فولاد تبریز توانست با حساب دو بر یک بر حریف غلبه کند تا همچنان صدر جدول را برای خود حفظ نمایند.

این دیدار عصر روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام (ره) این شهر برگزار شد.

در پایان این دیدار که قضاوت آن را سیدمهدی سیدعلی با کمک های علیرضا ایلدروم و محمد عطایی برعهده داشتند، جواد کاظمیان در دقیقه 64 و مهدی کیانی در دقیقه 79 برای سرخ پوشان تراکتورسازی و علیرضا نقی زاده در دقیقه 90 به اضافه 2 برای آبی پوشان گسترش فولاد گلزنی کردند.

در این دیدار که با تداوم صدرنشینی تراکتورسازان همراه بود، قاضی میدان پنج بار دست به جیب شد که حاصل آن اخطار به حبیب گردانی و جواد کاظمیان از تراکتورسازی، مهدی اسلامی و فردین عابدینی از گسترش فولاد بود.

در این دیدار سیدعلی در دقیقه 72 نیز خالد شفیعی از تیم گسترش فولاد را به دلیل تکل خطرناک روی سعید دقیقی با کارت قرمز از بازی اخراج کرد.

تیم تراکتورسازی تبریز با این پیروزی 32 امتیازی شد و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به نفت تهران همچنان در صدر جدول باقی ماند.

در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران و در هفته هجدهم روز پنج شنبه بیست و یکم آذر ماه جاری تیم گسترش فولاد تبریز در اصفهان میهمان سپاهانی خواهد بود که در هفته هفدهم در برابر استقلال تهران بدون گل مساوی متوقف شد.

تیم تراکتورسازی تبریز نیز در هفته هجدهم روز جمعه بیست و دوم آذر ماه جاری میزبان ذوب آهن اصفهان خواهد بود.