پیروزی شهرداری تبریز برابر شهرداری اراک
اجرائی کشوری

پیروزی شهرداری تبریز برابر شهرداری اراک

پیروزی شهرداری تبریز برابر شهرداری اراک

تیم فوتبال شهرداری تبریز با پیروزی برابر میهمان خود شهرداری اراک توانست به جمع تیم های مدعی گروه “ب” رقابتهای لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ملحق شود.

هفته یازدهم رقابتهای فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور عصرروز یکشنبه با برگزاری تنها دیدار باقی مانده از هفته بین دو تیم همنام شهرداری تبریز و اراک در ورزشگاه شهید توانا (اختصاصی شهرداری تبریز) به پایان رسید و طی آن تیم میزبان توانست با یک گل به پیروزی برسد.
 
در این بازی که در هوای سرد تبریز به انجام رسید، تیم شهرداری تبریز در طول 90 دقیقه بازی خوبی نسبت به تیم حریف انجام داد و توانست مزد برتری خود را هم بگیرد. علی نظر در نیمه اول این دیدار توانست دروازه شهرداری اراک را باز کرده و سه امتیاز ارزشمند به حساب شهرداری تبریز واریز کند. در این دیدار غلامرضا داودوندی، مسعود قاضی و رضا فرامرزی از جمله بازیکنان خوب تیم شهرداری تبریز بودند.
 
بازی دو تیم قرار بود روز شنبه برگزار شود که به دلیل یخ زدگی زمین چمن ورزشگاه و مساعد نبودن شرایط برگزاری، به روز یکشنبه موکول شد. این دیدار را حامد اسم خانی با کمک های سیدجعفر ایوار و مهرداد نجفی قضاوت کرد. بهزاد پناهی هم داور چهارم بود.
 
شاگردان مهدی پاشازاده با این پیروزی خانگی، پنجمین برد فصل خود را به دست آوردند تا با اندوخته 17 امتیازی شان، در رده ششم باقی مانده و به لحاظ امتیازی به جمع مدعیان اضافه شوند. شهرداری تبریز یک بازی کمتر از پنج تیم بالای سری خود در جدول انجام داده که در صورت پیروزی در این بازی که برابر تیم کارون خوزستان خواهد بود، می تواند با تیم دوم جدول هم امتیاز شود.
 
در این گروه تیم پیام وحدت مشهد با 23 امتیاز از 11 بازی صدرنشین است و تیم های اتکا گلستان و ملی حفاری اهواز از همین تعداد بازی 20 امتیاز کسب کرده و در رده های دوم و سوم قرار دارند. تیم های نفت امیدیه و گاز فجر جم بوشهر هر کدام از 11 بازی به ترتیب صاحب 19 و 18 امتیاز هستند و در رده های چهارم و پنجم ایستاده اند.

دیدار معوقه تیم شهرداری تبریز و کارون خوزستان بر اساس برنامه روز پنجشنبه پنجم دی به میزبانی تیم کارون برگزار خواهد شد.