اجرائی کشوری

شفق: كمالوند براي تراكتورسازي تمركز نداشت

ديرعامل باشگاه تراكتورسازي گفت: با توجه به اينكه كمالوند تمركز كافي نداشت، با جدايي وي موافقت كردم… ناصر شفق در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره جدايي كمالوند از تراكتورسازي و انتخاب حسن آذرنيا به عنوان سرمربي جديد عنوان كرد: شب گذشته بعد از جلسه توافق كرديم ايشان از تراكتورسازي جدا شود و به آبادان برود. با توجه به اينكه كمالوند گفته بود تمركز كافي براي ادامه همكاري با اين تيم را ندارد با تصميمش براي جدايي موافقت كرديم.
مديرعامل باشگاه تراكتورسازي ادامه داد: طبق توافقي كه با كمالوند داشتيم قرار شد ايشان تا پايان فصل به عنوان مشاور مديرعامل با تيم همكاري داشته باشد.
شفق درباره اينكه يكي از مشكلات كمالوند نداشتن بازيكن بوده است، گفت: وقتي مقررات سازمان ليگ اجازه نمي دهد بتوانيم بازيكن بگيريم كاري از دست من بر نمي آمد. يكي از مشكلات باشگاه ها و فوتبال ما مقررات عجيب و دست و پا گير سازمان ليگ است.
وي تاكيد كرد: 15 باشگاه هم نامه به سازمان ليگ نوشتند كه باز مورد قوبل سازمان ليگ قرار نگرفت.
مديرعامل تراكتورسازي همچنين در ارتباط با فروخته شدن بليت هاي تقلبي در تبريز اظهار داشت: باشگاه تراكتورسازي يكي از گلايه مندان اين موضوع است و سئوالمان اين است كه چرا بايد بليت تقلبي فروخته شود.