اجرائی کشوری

دیدار حساس تیم های فولاد و تراکتور با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید

به گزارش سایت رسمی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتور تبریز از ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه دوشنبه شب در چارچوب هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف هم رفتند و در پایان به تساوی یک بر یک رضایت دادند.
تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه سه به گل رسید. ساسان انصاری، بازیکن سابق تراکتور روی پای لوسیانو پریرا، برای فولاد گلزنی کرد.

با این وجود چند دقیقه بعد تیم میزبان عقب نشست و تراکتور سفیدپوش برای جبران گل خورده جلو آمد. شاگردان رسول خطیبی در حالی که پیمان بابایی را به دلیل مصدومیت از زمین بیرون آورده بودند موفق شدند در دقیقه ۳۴ به وسیله ابوالفضل رزاق‌پور به گل تساوی دست پیدا کنند. این گل روی سماجت محمد قادری زده شد.

در ۴۵ دقیقه دوم هر ۲ سرمربی جانب احتیاط را رعایت کردند و به گل نرسیدند تا امتیازات در این دیدار عقب افتاده تقسیم شود. با این نتیجه فولاد از ۲۱ بازی با ۳۱ امتیاز در رده ششم باقی ماند و تراکتور از ۲۲ مسابقه با  ۳۰ امتیاز در رده هفتم جای گرفت.

ترکیب فولاد
محسن فروزان، موسی کولیبالی، سعادت حردانی، عارف  آقاسی، مجتبی نجاریان، محمد آبشک، محمد میری، محمد قاسمی نژاد، ساسان انصاری، محمدرضا عباسی و لوسیانو پریرا.

ترکیب تراکتور
محمدرضا اخباری، سید ابوالفضل رزاق پور، اکبر ایمانی، مهدی تیکدری نژاد، میثم تیموری، علی فتحی، عرفان سیدی، حمید بوحمدان، سامان نریمان‌جهان، پیمان بابایی  و محمد قادری