اجرائی کشوری

فولاد 2 – 1 ماشین‌سازی

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی،دیدار تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و ماشین‌سازی تبریز روز دوشنبه ساعت ۲۱ در چارچوب هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان برگزار شد.

در نیمه اول این دیدار بابک مرادی گل اول ماشین‌سازی تبریز را در دقیقه ۴ بازی به ثمر رساند. پس از آن فرشاد احمدزاده در دقیقه ۱۶ با ضربه سر پاسخ گل مرادی را داد تا جدال فولاد و ماشین‌سازی با تساوی دنبال شود.

تیم فولاد خوزستان در نیمه دوم این مسابقه با گل لوسیانو پریرا که در دقیقه ۶۵ به ثمر رسید، با نتیجه ۲ بر یک از حریف خود پیش افتاد و دیدار با همین نتیجه به پایان رسید.

شهاب گردان در این دیدار با ۲ کارت زردی که دریافت کرد از زمین بازی اخراج شد. پس از اخراج شهاب گردان و به دلیل اینکه نکونام هر 5 تعویض فولاد را انجام داده بود، لوسیانو پریرا درون دروازه فولاد ایستاد و لباس شماره یک گردان را بر تن کرد.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال، فولاد با احتساب امتیازات این بازی 39 امتیازی شد تا بالاتر از تراکتور و شهرخودرو به رده سوم جدول برسد. اما در سمت مقابل، ماشین‌سازی فرصت بازگشت به رده نهم را از دست داده و با 24 امتیاز در رده دهم ایستاد.