اجرائی کشوری

برپایی اردوی یک هفته ای تیم پتروشیمی در کیش

سرپرست تیم فوتبال پتروشیمی تبریز از برپایی اردوی یک هفته ای این تیم در جزیره کیش خبر داد سرپرست تیم فوتبال پتروشیمی تبریز از برپایی اردوی یک هفته ای این تیم در جزیره کیش خبر داد.
به گزارش باشگاه پتروشیمی تبریز ، حبیب تیمورری اظهار داشت: پس از اتمام رقابتهای نیم فصل مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه های کشور و به منظور ایجاد هماهنگی بیشتر در بین بازیکنان و حفظ آمادگی های به دست آمده این اردو را برگزار می کنیم.
وی بدون اشاره به زمان برپایی این اردوی آمادگی افزود : این اردو قبل از به پایان رسیدن تعطیلات نیم فصل برپا می شود.
سرپرست تیم فوتبال پتروشیمی تبریز گفت: بازیکنان از انگیزه زیادی برای نیم فصل دوم برخوردارند و برای آغاز قدرتمند نیم فصل دوم ، هم قسم شده اند.
وی با اشاره به جذب دو بازیکن جدید در تیم اضافه کرد: این دو بازیکن جدید به کمک دیگر بازیکنان تیم مدعی بودن پتروشیمی در رقابت ها را به اثبات می رسانند و بار دیگر شگفتی ساز رقابت ها می شوند.
تیم فوتبال پتروشیمی تبریز در تعطیلات نیم فصل ، نوزدهم بهمن ماه جاری یک بازی حساس از جام حذفی مقابل پیکان قزوین در قزوین دارد و پس از این بازی تا 29 بهمن یعنی آغاز نیم فصل دوم ، اردوی آمادگی مختلفی را در برنامه کاری خود دارند.
تیم فوتبال پتروشیمی تبریز نیم فصل رقابتهای دسته اول باشگاه های کشور را با 16 امتیاز به پایان برد و در رده نهم جدول رده بندی گروه ب ایستاد.