وعده حل مسئله چك هاي دبيري كذب محض است
روابط عمومی

وعده حل مسئله چك هاي دبيري كذب محض است

وعده حل مسئله چك هاي دبيري كذب محض است

متاسفانه اخيراً بعضي از آقايان جهت تشويش اذهان عمومي مواردي را مطرح مي نمايند كه يا كذب محض مي باشد و يا اينكه دم از حمايت مي زنند كه ذره اي از حمايت مشاهده نمي گردد. لذا جهت آگاهي عموم خصوصاً اصحاب رسانه و علاقمندان فوتبال و علي التخصيص هواداران فهيم تيم فوتبال ماشين سازي تبريز مطالبي به اختصار اطلاع رساني مي گردد.

حل مسئله چك هاي ارائه شده توسط باشگاه دبيري به شركت پتروشيمي از بابت انتقال امتياز تيم فوتبال پتروشيمي به باشگاه ماشين سازي دبيري توسط حاج آقا ششگلاني كاملاً كذب محض مي باشد و در اين راستا مقرر شده بود مسؤولين استاني با وزراي محترم اقتصاد و دارائي و نفت به عنوان رئيس و عضو مجتمع پتروشيمي مكاتبه و در خصوص عدم وصول چك هماهنگي لازم را بعمل آورند كه در بند 2 صورتجلسه مورخه 15/6/91 آمده است.

در خصوص عدم حمايت دستگاه هاي دولتي مسؤولين امر مي توانند جوابگو باشند اما در خصوص عدم حمايت هيأت فوتبال استان لازم است باطلاع برسد با استناد به بند 4 همان صورتجلسه در راستاي حمايت از باشگاه مقرر گرديد بدهي هايي كه از بابت حق شركت در مسابقات در زمان مديريت ماشين سازي توسط اداره كل ورزش و جوانان وقت وجود داشت توسط هيأت فوتبال پرداخت شود كه تماماً به تعهدات خود عمل نموده است.

در رابطه با انصراف آقاي دكتر شهرام دبيري از ادامه تيم داري در سطح دسته يك بطور شفاف در بند يك صورتجلسه مذكور به آن اشاره شده است در اين بند آمده است: به علت عدم توان مالي از ادامه تيم داري منصرف و مالكيت آنرا به هيأت فوتبال استان واگذار نمود آن هم بعد از اتمام زمان نقل و انتقالات با شرط اينكه چك هاي ارائه شده به شركت پتروشيمي تبريز عودت داده شود.

متاسفانه در بعضي محافل و رسانه ها مطرح مي گردد ما حسن نيت خود را نشان داديم ولي مسؤولين به وعده خود عمل نكردند كه لازم است به استحضار عموم برسد كه اين حسن نيت فقط جنبه تبليغي داشته و بس ، لذا به حول و قوه الهي اين هيأت با حمايت هاي بي دريغ هواداران فهيم و خونگرم  تيم ماشين سازي تبريز در مسابقات ليگ يك كشوري شركت نمود و انشاالله با دستان توانمند كادر فني و تك تك بازيكنان اين تيم در ليگ يك باقي خواهد ماند و براي سال آتي توسط مالك جديد باشگاه جهت صعود به ليگ برتر كه خواست جدي مالك و هواداران مي باشد برنامه ريزي خواهد شد