برد شیرین و دلچسب گسترش فولاد تبريز در مصاف با ذوب آهن اصفهان
اجرائی کشوری

برد شیرین و دلچسب گسترش فولاد تبريز در مصاف با ذوب آهن اصفهان

برد شیرین و دلچسب گسترش فولاد تبريز در مصاف با ذوب آهن اصفهان

از هفته دهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاه هاي ايران، تيم گسترش فولاد تبريز در مصاف با ذوب آهن اصفهان به يك پيروزي دلچسب و شيرين دست يافت و اين تيم را با دو گل بدرقه كرد.

بازيكنان گسترش فولاد كه نيمه نخست ديدار با ذوب آهن اصفهان را با پيروزي پشت سرگذاشته بودند، در نيمه دوم نيز به گلي ديگر دست يافتند تا اين ديدار تماشايي را با حساب دو بر صفر به سود خود پايان دهند.
دراين ديدار براي تيم ميزبان رسول عليزاده در دقايق ۶ و ۷۴ گلزني كرد.
شاگردان رسول خطيبي اين بازي را طوفاني آغاز و خيلي زود توسط عليزاده در دقيقه ششم بازي به گل رسيدند. در اين دقيقه هافبك تيم ميزبان از غفلت مدافعان و دروازه بان تيم ذوب آهن استفاده كرد و از راه دور با يك شوت سركش و زيبا دروازه ميهمان را باز كرد.
با شروع نيمه دوم بازهم اين تيم ميزبان بود كه اشتها به گلزني در آن بيشتر مشهود بود، عليزاده ابتدا در دقيقه ۶۹ از روي ضربه آزاد ديرك دروازه تيم ذوب آهن اصفهان را به لرزه درآورد و پنج دقيقه بعد از راه دور و با ضربه اي سنگين دروازه ذوب آهن را براي بار دوم گشود.
محمد ملكي با كمك هاي مصطفي فراهاني و حسين رحيمي پور قضاوت اين ديدار را در ورزشگاه يادگار امام(ره) تبريز برعهده داشت.
قاضي ميدان در اين بازي با نشان دادن كارت زرد سينا عشوري از ذوب آهن و خالد شفيعي، رسول عليزاده و عليرضا نقي زاده از گسترش فولا را جريمه كرد.