برگزاری نشست مدیران عامل باشگاههای لیگ یک در سالن روابط عمومی فدراسیون فوتبال
اجرائی کشوری

برگزاری نشست مدیران عامل باشگاههای لیگ یک در سالن روابط عمومی فدراسیون فوتبال

 

 

 

برگزاری نشست مدیران عامل باشگاههای لیگ یک در سالن روابط عمومی فدراسیون فوتبال

نشست مدیران عامل باشگاههای لیگ یکی در سالن روابط عمومی فدراسیون فوتبال برگزار شد.

این نشست با حضور بهروان رئیس سازمان لیگ آزادگان، عسگری رئیس دپارتمان داوری، روغنی معاون کمیته انضباطی و مسئولان برگزاری رقابتهای لیگ های یک و دو و سه و مدیران همه باشگاههای لیگ یکی برگزار شد.

در آغاز نشست بهروان گفت: همه می دانیم که تیم داری کار سختی است و هر چه لیگ ها از نظر دسته پایین می رود، سطح امکانات پایین تر می رود و بودجه کمتر می شود. مدیران لیگ های زیرمجموعه لیگ آزادگان مدیرانی چند منظوره هستند و همه کار در باشگاه انجام می دهند. هم باید کارهای مالی را انجام دهند، هم باید با جوانان ارتباط داشته باشند و هم اینکه دیگر مشکلات را حل کنند.این روزها هم که افزایش قیمت بلیت پروازها در فوتبال ایران به بحران تبدیل شده و بیشتر سفرها را در لیگ های یک و دو و سه زمینی کرده است. البته این اتفاق در حوزه های غیر از فوتبال که با پروازها سرو کار دارند مشاهده شده است.

وی ادامه داد: نیم فصل لیگ یک به پایان رسیده و من از همه اعضای فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و هیات رئیسه لیگ آزادگان و مدیران باشگاهها و هیات های فوتبال تشکر می کنم که در اجرای هر چه بهتر رقابتها به ما کمک کردند. ما در این جلسه هستیم تا مدیران باشگاهها مشکلاتشان را در همه زمینه ها از جمله داوری و انضباطی و مالی و دیگر مسایل مطرح کنند و نکات مورد نظرشان را اعلام کنند.

رئیس سازمان لیگ آزادگان در ادامه گفت: خوشبختانه ما حتی اگر در لیگ برتر بازی لغو کرده ایم و به تعویق انداخته ایم در لیگ یک هیچ بازی لغو نشده است. برای برگزاری جام حذفی تلاش کردیم و که البته برخی باشگاههای لیگ یکی انصراف دادند  که البته بیشتر به خاطر مسائل مالی بوده و من هم حق می دهم.

بهروان از طرح جدیدی خبر داد و گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده که لیگ یک باید با لیگ برتر ترکیب شود و طرحی است که ما پیگیرش هستیم و طی روزهای آینده پس از مطالعه و بررسی جزئیات آن را اعلام می کنیم. با توجه به اینکه لیگ یک امسال در شرایط جدیدی برای تیم های انتهایی برگزار می شود حساسیت آن از هفته های اول زیاد بوده و و تیمها تلاش می کنند تا کیفیت بالایی از خود ارائه دهند.

بهروان در ادامه گفت: بدهی تیم ها در حال حاضر دو نوع است، نوع اول بدهی به فدراسیون است و نوع دوم بدهی به اشخاص حقیقی است که باشگاهها بدهکارند و در کمیته انضباطی شاکی دارند. امیدوارم بر اساس مصوبه ای که طبق آن قرار شده به باشگاههای بدهکار در نیم فصل نتوانند نقل و انتقالات داشته باشند،  باشگاهها با طلبکارانشان تسویه حساب کنند.

رئیس سازمان لیگ آزادگان در پایان گفت: هفته آینده انتخابات دو نماینده مدیران عامل لیگ دسته اول برای مجمع سازمان لیگ و حضور در هیات رئیسه برگزار خواهد شد و امیدواریم این انتخابات به خوبی برگزار شود.

در پایان جلسه باشگاهها مشکلاتشان را با مدیران فدراسیون و سازمان لیگ در میان گذاشتند و بهروان، عسگری و روغنی پاسخگوی مدیران باشگاههای لیگ یکی شدند.