امور شهرستان ها روابط عمومی ریاست

ششگلانی: هیات فوتبال تعامل بسیار خوبی با اداره کل ورزش و جوانان دارد

رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی در نشست امروز مدیرکل ورزش و جوانان استان با روسای هیات فوتبال شهرستان ها به بیان مشکلات عمده شهرستان ها پرداخت.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، دکتر ایوب بهتاج، مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی صبح امروز با حضور در هیات فوتبال استان آذربایجان سرقی با روسای هیات فوتبال شهرستان های استان دیدار کرد.

جواد ششگلانی، رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی در این نشست اظهار داشت:

“هیات فوتبال استان از سال های گذشته تعامل بسیار خوبی با اداره کل ورزش و جوانان داشته است. دوستان ما در اداره ورزش و جوانان همواره در مقاطع مختلف همکاری های لازم را با ما داشته اند که من از اینجا کمال تشکر را از آنها دارم. در شهرستان ها نیز چنین شرایطی خوشبختانه مشاهده می شود و مشکلات بسیار کمی بین هیات فوتبال شهرستان ها با ادارات ورزش و جوانان آن شهرستان ها وجود داشته است. از آقای حبیب ستوده نیز بایت هماهنگی هایی که مابین هیات های شهرستان ها و ادارات ورزش و جوانان به وجود آورده اند بسیار متشکرم.”

وی ادامه داد:

“مشکلات عمده ای که شهرستان های ما با آن روبرو هستند، نبود زمین چمن مناسب است. بسیاری از زمین چمن ها مربوط به سال های بسیار دور هستند و دیگر ترمیم در آنها کارساز نیست و بایستی از نو ساخته شوند. به نظر می رسد که در این مورد ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها بایستی بیش از شرایط کنونی در مقوله سخت افزاری هیات فوتبال شهرستان خود را مورد حمایت قرار دهند. در حال حاضر شاهد این هستیم که در بسیاری از شهرستان ها، هیات فوتبال با کمترین امکانات ممکن فعالیت می کند. با توجه به شرایط جوی حاکم بر برخی شهرستان ها، لزوم احداث زمین چمن مصنوعی به شدت احساس می شود.”

رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی با اشاره به بخشی دیگر از مطالبات مهم و گسترده شهرستان ها تاکید کرد:

“اکثر روسای هیات ها در صحبت هایی که با ما دارند به این موضوع اشاره دارند که نیاز به سالن های سر پوشیده به شدت در حال افزایش است. بایستی در زمینه واگذاری سالن های سرپوشیده ورزشی هیات فوتبال شهرستان ها مورد توجه ویژه ای قرار بگیرند چرا که از نظر تعداد ورزشکار، رشته فوتبال کاملا از سایر رشته ها سرتر بوده و نیاز به فضاهای ورزشی بیشتری دارد.”

جواد ششگلانی در بخش پایانی صحبت های خود خاطرنشان کرد:

“برخی از شهرستان ها همچون جلفا و هریس مشکلات منحصر به خود را دارند که حل آنها نیاز به توجه ویژه اداره کل ورزش و جوانان استان دارد. در بسیاری از موارد نیز نمایندگان مجلس در شهرستان های مختلف قول هایی داده اند که اجرایی شدن و به ثمر رسیدن آنها با پیگیری و دستورات شخص مدیر کل ورزش و جوانان استان می تواند شتاب چشمگیری به خود بگیرد.”

 نشست مدیرکل ورزش و جوانان استان با روسای هیات فوتبال شهرستان ها
 گزارش تصویری؛ نشست مدیرکل ورزش و جوانان استان با روسای هیات فوتبال شهرستان ها