اجرائی کشوری روابط عمومی

تراکتورسازی 2-1 سپیدرود؛ پیروزی ارزشمند شاگردان گل محمدی در سرمای یادگار

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، تیم های تراکتورسازی تبریز و سپیدرود رشت در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 14 در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود تراکتورسازی به پایان رسید.

ترکیب دو تیم:

تراکتورسازی:
فرزین گروسیان، سینا عشوری، محمدرضا مهدی زاده، محمد مسلمی پور، محمد ایران پوریان، محمد نوری، علی طاهران، محمد ابراهیمی، امیر نصر آزادانی، مهدی شریفی و فرزاد حاتمی

سپیدرود:
ایمان صادقی، احمد آهی، سید هادی موسوی، حسین کعبی، حمید ملکی، میثم تهی‌دست، شهاب کرمی، میثم فردوسی، حسین ابراهیمی، علی دهقان و جواد آقایی‌پور

شرح بازی:

نیمه اول:
میزبان بازی را بهتر از حریف آغاز کرد و موفق شد در همان دقایق ابتدایی روی اشتباه دروازه بان حریف به گل برسد؛ گل اول تراکتوری ها را فرزاد حاتمی روی یک شوت از زاویه ای بسته وارد دروازه صادقی کرد. در ادامه، یک بار دیگر تراکتورسازان به سمت دروازه حریف حمله‌ور شدند و این بار در دقیقه 20، روی سانتر از سمت راست محمد ایران‌پوریان و ضربه سر محمدرضا مهدی‌زاده، توانستند دروازه تیم میهمان را باز کنند. تراکتوری ها در ادامه کمی به عقب کشیدند و در دقیقه 37 بازی، داور مسابقه سرنگونی مهاجم تیم سپیدرود در داخل محوطه جریمه را خطای پنالتی تشخیص داد و حسین ابراهیمی توانست در خلاف جهت حرکت فرزین گروسیان، توپ را وارد دروازه تراکتور کرده و اختلاف را به یک گل کاهش دهد. در دقیقه 43 بازی، محمد ابراهیمی تیرک دروازه حریف را به لرزه درآورد تا گل سوم تیم تراکتور به ثبت نرسد و نیمه نخست بازی با پیروزی دو بر یک تیم میزبان به پایان برسد.

نیمه دوم:
در نیمه دوم بازی سپیدرود برای جبران گل دوم حملاتی را روی دروازه تیم حریف طراحی کرد اما این حملات حاصلی در پی نداشت و در نیمه دومی شاهد رد و بدل شدن هیچ گلی از سوی دو تیم نبودیم. مهم ترین موقعیت بازی در نیمه دوم سرنگون شدن محمد ایرانپوریان توسط داور بازی بود که در جریان بازی به یکدیگر برخورد کردند. شاگردان یحیی گل محمدی به هر ترتیبی که بود پیروزی این بازی را به نام خود ثبت کردند و پس از دو ماه طعم شیرین برد را در لیگ برتر چشیدند.