بانوان روابط عمومی

کوهپیمایی بانوان هیأت فوتبال به مناسبت هفته تربیت بدنی

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، گروهی از بانوان هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی متشکل از داوران، مربیان و کارکنان با همراهی نایب رئیس امور بانوان این هیأت صبح روز پنجشنبه با حضور در کوه عون بن علی هفته تربیت بدنی را گرامی داشتند.

خانم معصومه قلی بیگلو که به نمایندگی از روابط عمومی هیأت فوتبال استان در این کوهپیمایی شرکت کرده بود اظهار داشت:

“برنامه امروز، در راستای ارج نهادن به عرصه بزرگ تربیت بدنی و علوم ورزشی در هفته تربیت بدنی بود و خوشبختانه با استقبال خوبی نیز از سوی کارکنان هیأت فوتبال و دیگر بانوان شهر تبریز مواجه شد. این حرکت کوچک و نمادین با این هدف انجام شد تا هیأت فوتبال استان به تمامی دانش آموختگان رشته تربیت بدنی اعلام نماید که کاملا حامی این رشته گسترده بوده و از تلفیق علم و ورزش استقبال می کند.”

خانم فریبا مشفقی به نمایندگی از امور بانوان هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، در مورد این برنامه فرهنگی ورزشی گفت:

“امور بانوان هیأت فوتبال پیوسته از چنین برنامه های فرهنگی ورزشی استقبال می کند چرا که برگزاری هر چه بیشتر این برنامه ها می تواند باعث گرایش هر چه بیشتر بانوان استان به سمت ورزش شود و این مساوی است با سوق دادن جامعه به سمت سلامتی که مهم ترین رکن یک جامعه به شمار می رود. از تمامی بانوان عزیزی که در این کوهپیمایی حضور یافتند تشکر می کنم و امیدوارم که این برنامه ها در مناسبت های مختلف بار دیگر تکرار شوند.”