اجرائی کشوری

هفته هجدهم رقابت هاي فوتبال دسته يک روزهاي۱۹ و ۲۰ برگزار مي شود

برنامه هفته هجدهم رقابت هاي فوتبال دسته اول باشگاه هاي کشور اعلام شد و بر اساس آن نمايندگان فوتبال تبريز روزهاي نوزدهم و بيستم فروردين ماه جاري رو در روي حريفان خود قرار مي گيرند… در اين هفته از رقابت ها شهرداري و پتروشيمي تبريز در خارج از خانه به مصاف حريفان مي روند و بازي اين هفته گسترش فولاد تبريز به دليل حضور در رقابت هاي جام حذفي و بازي با مس رفسنجان در همين روز برگزار نخواهد شد.
تيم فوتبال شهرداري تبريز که با ۳۹ امتياز و با اختلاف ۹ امتياز نسبت به تيم دوم در رده نخست جدول گروه الف قرار دارد، روز نوزدهم فروردين ماه جاري در بندرعباس ميهمان همنام خود خواهد بود.
شهرداري تبريز در اين ديدار براي حفظ اختلاف امتياز خود و محکم کردن جايگاهش به مصاف همنام بندرعباسي خود مي رود تا با شکست اين تيم نتيجه دو بر صفر ديدار رفت را تکرار کند.
پتروشيمي تبريز نيز در اين هفته روز بيستم فروردين ماه جاري در شيراز ديدار سختي مقابل تيم رده دومي برق اين شهر برگزار خواهد کرد.
اين تيم که درديدار رفت در تبريز نتيجه بازي را يک بر صفر واگذار کرده هم براي تلافي شکست دور رفت و هم براي صعود در جدول رده بندي و خروج از وضعيت بد فعلي اش رو در روي حريف قرار مي گيرد.
پتروشيمي هم اکنون با ۱۸ امتياز از ۱۷ بازي در رده دهم و برق با ۳۰ امتياز از ۱۶ بازي در رده دوم جدول گروه ب قرار دارند.
تيم گسترش فولاد تبريز نيز که در اين هفته قرار بود با کوثر لرستان در تبريز ديدار کند به دليل حضور در مرحله يک چهار جام حذفي و انجام مسابقه با مس رفسنجان، بازي نخواهد کرد.
۲۸ تيم در دو گروه ۱۴ تيمي در رقابت هاي فوتبال دسته اول باشگاه هاي کشور حضور دارند و شهرداري تبريز در گروه الف و گسترس فولاد و پتروشيمي تبريز در گروه ب اين رقابت ها قرار دارند.