انضباطی

كمالوند: تابع تصميم كميته انضباطي هستم

سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز گفت:‌ با تذكر كميته انضباطي مبني بر اينكه در مصاحبه‌هايم دقت كنم مشكلي ندارم و تابع آن هستم… فراز كمالوند درباره شرايط تراكتورسازي عنوان كرد: بازي سختي مقابل صباي قم داريم. درست است كه اين تيم چند بازيكن خود را به دليل محروميت در اختيار ندارد اما اين تيم پر مهره و با تجربه است. ضمن اينكه با تغيير در كادرفني اين انگيزه را دارند تا مقابل ما متفاوت ظاهر شوند.
وي افزود: با توجه به فشردگي مسابقات طبيعي است كه هر تيمي در يك مسابقه چند بازيكن خود را در اختيار نداشته باشد. تراكتورسازي هم مقابل سپاهان چند بازيكن خود را در اختيار نداشت. براي بازي فردا وضعيت علي جليلي، عباس محمدي و مصطفي اكرامي مشخص نيست و شايد به اين مسابقه نرسند.

كمالوند در مورد دليل جدايي رسول خطيبي از اين تيم و بازگشت او به فولاد گستر گفت: وقتي اين بازيكن را از تيم فولاد گستر گرفتيم به صورت قرضي بود. با توجه به اينكه اين تيم در ليگ دسته اول در هفته هاي اخير نتايج خوبي نگرفته فيروز كريمي با من تماس گرفت و گفت به رسول خطيبي نياز دارد. از طرفي مسئول باشگاه فولادگستر نيز با مديرعامل تراكتورسازي صحبت هايي را انجام داده بود و در نهايت به اين نتيجه رسيديم كه رسول خطيبي به اين تيم بازگردد.
سرمربي تراكتورسازي در پاسخ به اين سؤال كه اين تيم از نداشتن مهاجم كمبودي ندارد، عنوان كرد: من اگر رسول خطيبي هم بود به دنبال جذب يك مهاجم بودم. ما چند بازيكن ليگ برتري را در نظر داريم كه در حال رايزني هستيم تا يكي از اين نفرات را در نيم فصل جذب كنيم.
كمالوند در پايان در خصوص تذكر كميته انضباطي به وي براي انجام مصاحبه به فارس گفت: آقاي شريفي به خاطر صحبت هايم بعد از بازي با استقلال اين تذكر را داده و خواسته است در مصاحبه هايم در مورد داوري حرف نزنم و من هم مشكلي ندارم. هيچ گاه با آراي آقاي شريفي به دليل اينكه مي دانم عدالت را رعايت مي كند مشكلي نداشته ام و تابع آن هستم.