اجرائی کشوری

قلعه‌نويي:هیچ تيمي مانند تراكتورسازي هوادار بامعرفت ندارد

سرمربي تيم تراكتورسازي تبريز گفت: در دنيا هيچ تيمي همانند تيم تراكتورسازي هوادار بامعرفت ندارد… امير قلعه‌نويي دیشب در هتل پارس تبريز با تقدير و تشكر از زحمات فراز كمالوند در تيم تراكتورسازي تبريز اظهار داشت: كمالوند زحمات زيادي را براي تيم كشيد، تراكتورسازي تيم بسيار خوبي است و حقش بود آسيايي مي‌شد.

* تراكتورسازي تبريز تيم مردمي است
وي افزود: نگاه من به تيم تراكتورسازي تبريز نگاه ورزشي است و بنده به عنوان فردي كه بيش از 20 جام در عرصه فوتبال به دست آورده‌ام اعلام مي‌كنم تيم تراكتورسازي تبريز تيم مردمي است.

* نگاه ورزشي به تيم تراكتورسازي تبريز مي‌كرديم اين تيم آسيايي مي‌شد
قلعه‌نوبي تصريح كرد: اگر نگاه ورزشي به تيم تراكتورسازي تبريز مي‌كرديم اين تيم آسيايي مي‌شد.
سرمربي تيم تراكتورسازي تبريز با بيان اينكه مردم تبريز مردم بسيار خوبي هستند، ابراز داشت: در دنيا هيچ تيمي همانند تيم تراكتورسازي هوادار بامعرفت ندارد.
اين مربي خاطرنشان كرد: با صداقت بايد كار كرد، مردم از ما خيلي جلوتر هستند و اگر با صداقت پيش بريم مردم پاسخ صداقتمان را به خوبي مي‌دهند.

* بايد از وارد كردن فشارهاي اضافي به تيم خودداري كنيم
وي تاكيد كرد: امروز بايد اهدافمان در تيم تراكتورسازي را فازبندي كنيم و براساس اهداف زيرساخت‌ها را درست كنيم.
سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز گفت: بايد از وارد كردن فشارهاي اضافي به تيم خودداري كنيم.
قلعه‌نويي با بيان اينكه ظرفيت‌هاي ممتازي در تيم تراكتورسازي تبريز وجود دارد، بيان داشت: با تمام وجود تلاش در شان مردم آذربايجان انجام خواهيم داد.

* اهداف فني براي تراكتورسازي داريم
اين مربي گفت: امروز بايد به دنبال كيفيت در تيم تراكتورسازي تبريز برويم، اهداف فني براي تراكتورسازي داريم و مسئوليت امروز بسيار سخت‌تر است.
قلعه‌نويي با بيان اينكه مربي پروازي نيستم، افزود: با عشق و علاقه فراوان به مردم آذربايجان‌شرقي به تيم تراكتورسازي تبريز آمده‌ام.

* سرمايه اصلي اين تيم مردم آگاه، هوشيار و فهيم آذربايجان‌شرقي هستند
سرمربي تراكتورسازي تبريز در ادامه خاطرنشان كرد: آماده مشاوره با صاحب‌نظران هستم.
وي گفت: تراكتورسازي تبريز تيمي بي‌‌نظير است و سرمايه اصلي اين تيم مردم آگاه، هوشيار و فهيم آذربايجان‌شرقي هستند.
اين مربي فوتبال تصريح كرد: در چند روز حضورم در تبريز مردم اين شهر مرا شرمنده كرده‌اند و با تمام توان در خدمت تيم تراكتورسازي خواهم بود.
سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي با اشاره به بومي بودن چند تن از اعضاي كادر فني، جذب بازيكن بومي را خارج از برنامه اصلي خود دانست و گفت: مطمئناً هواداران تراكتورسازي و مسئولان باشگاه به دنبال داشتن تيمي قدرتمند و منسجم هستند و برنامه اصلي ما نيز اين است كه تيمي خوب در حد و اندازه‌هاي نام تراكتورسازي و شايسته اين هواداران بسازيم و نتايج درخشاني كسب كنيم.
وي اذعان داشت: البته من منكر جذب استعدادهاي فوتبال آذربايجان‌شرقي نيستم و در صورت مشاهده بازيكني از رده‌هاي پايه كه بتواند در تيم بزرگسالان پيشرفت كند، حتماً آن بازيكن را به تمرينات تيم بزرگسالان دعوت خواهم كرد.
گزارش فارس حاكي است، با وجود دعوت از فراز كمالوند براي اين مراسم وي در اين مراسم غايب بود.