اجرائی کشوری

عسگری: داوران یکی از بهترین دوره های توجیهی را پشت سر می گذارند

حسین عسگری در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون در خصوص آماده سازی داوران در یک دوره 6 روزه به میزبانی کردان خبر داد… به گزارش سایت رسمی فدراسیون، عسگری در این باره گفت: از 24 تا 30 تیر همه داوران و کمک داوران لیگ برتری در کردان کرج حضور خواهند داشت و کلاس توجیهی داوران به مدت 6 روز برگزار می شود.برای اولین بار کلاس آماده سازی داوران به مدت 6 روز برگزار می شود که تمامی موارد آموزشی به داوران گوشزد می شود.
وی درباره نحوه برگزاری این کلاس گفت: در این کلاس نکات آموزشی جدید به داوران ارائه می شود. ضمن اینکه برای اولین بار یک متخصص آمادگی جسمانی و دکتر متخصص روانشناس نکات تئوری و عملی آمادگی جسمانی و نحوه تمرینات بدنسازی و همچنین مباحث روانی، روحی و نحوه تصمیم گیری درست در لحظات حساس را به داوران آموزش خواهند داد.
وی افزود: معتقدم این دوره ،یکی از بهترین دوره های توجیهی خوبی خواهد بود چرا که داوران را در شرایط ویژه ای قرار خواهیم داد و نتیجه این دوره بسیار عالی را در مسابقات لیگ برتر خواهید دید.در واقع تفاوت محسوس این دوره را با دوره های دیگر می توان احساس کرد.
عسگری در پایان گفت: در این کلاس سعی می کنیم اشتباهات تاثیرگذار داوران را مرور کرده و علل آن را بازگو کنیم تا در فصل آینده شاهد تکرار این اشتباهات تاثیرگذار نباشیم. ضمن اینکه از عزیزاله محمدی به دلیل در اختیار گذاشتن امکانات ویژه برای برگزاری این دوره و دکتر هاشمیان به دلیل در اختیار گذاشتن پزشکان متخصص در این دوره تشکر می کنم.