اجرائی کشوری

ديدار گسترش باصنعت ساري و ماشين سازي با نفت مسجدسليمان در هفته بيستم

با اعلام برنامه هفته بيستم رقابت هاي ليگ دسته اول باشگاه هاي كشور ، گسترش فولاد و ماشين سازي دو نماينده فوتبال تبريز در اين رقابت ها به ترتيب به مصاف صنعت ساري و نفت مسجد سليمان مي روند… در ديدار هاي اين هفته از رقابتها، كه روز هاي پنجشنبه و جمعه برگزار مي شوند ابتدا تيم گسترش فولاد تبريز در ورزشگاه يادگار امام (ره) اين شهر از تيم صنعت ساري پذيرايي مي كند.
گسترش فولاد كه با برد برق شيراز در هفته گذشته خود را در جمع مدعيان قرار داد در اين هفته و در صورت كسب پيروزي نيز از رده سوم جدول تكان نخواهد خورد چرا كه تيم دوم جدول گروه ب با اين تيم چهار امتياز فاصله دارد اما براي اينكه اين رده را حفظ كند بايد مقابل حريف خود به برتري برسد.
ديدار رفت اين دو تيم در ساري با نتيجه دو بر يك به سود تيم صنعت ساري به پايان رسيده بود.
گسترش هم اكنون با 30 امتياز از 19 بازي در رده سوم و صنعت ساري با 24 امتياز از 18 بازي در رده هفتم جدول رده بندي گروه ب قرار دارند.
قضاوت اين بازي بر عهده جمشيد دانش مهر، كيومرث رضايي و بابك عباسقلي زاده خواهد بود.
اما در ديگر ديدار نمايندگان تبريز، تيم ماشين سازي در روز جمعه و در زمين اختصاصي بينان ديزل از نفت مسجد سليمان پذيرايي مي كند.
ماشين سازي در اين بازي براي تلافي شكست سنگين سه بر يك و همچنين رساندن خود به جمع چهار تيم برتر گروه الف، چاره اي جز برد ندارد و با برد حريف اين هفته خود مي تواند با بالاتر از اين تيم و تا رده ششم جدول صعود كند.
ماشين سازي هم اكنون با 23 امتياز از 19 بازي در رده نهم و نفت مسجد سليمان با 25 امتياز از اين تعداد بازي در رده هفتم گروه الف جاي دارند.
محمدرضا اكبريان با كمك حمزه علي سليمي و حميد رضا كنعاني كار قضاوت اين بازي ر بر عهده دارند.
تمامي ديدارهاي هفته بيستم راس ساعت 14 و 30 دقيقه برگزار مي شوند.