اجرائی کشوری

درخشان: براي بقاي خودمان بازي مي‌كنيم نه خوشحالي پرسپوليس

سرمربي شهرداري تبريز گفت: در ديدار مقابل سپاهان براي بقاي خودمان اين تيم را شكست مي‌دهيم، نه براي خوشحالي پرسپوليس يا ساير تيم‌ها… حميد درخشان در مورد ديدار مقابل سپاهان گفت: بازي فردا از حساسيت و اهميت بالايي براي هر 2 تيم برخوردار است و اميدوارم بتوانيم با اقتدار بازي كنيم و به هدف خود كه پيروزي است برسيم.
وي ادامه داد: بازيكنان شهرداري تبريز پس از تمرينات مداومي كه پشت سر گذاشته‌اند، آمادگي جسمي و روحي خوبي دارند و اميدوارم يك بازي خوب مقابل تيم بزرگ سپاهان به نمايش بگذاريم.

سرمربي شهرداري خاطرنشان كرد: هيچ تيمي در ليگ برتر مانند سپاهان بازيكنان بزرگ در اختيار ندارد و اين يك فاكتور مهم براي آنها محسوب مي‌شود تا در هر زميني كه به ميدان مي‌روند با برد به كارشان خاتمه دهند.
درخشان تأكيد كرد: موقعيت خطرناكي در جدول داريم. البته همه تيم‌‌هايي كه در پايين جدول هستند، جاي خطرناكي دارند. تيمي كه در رده دهم هم قرار دارد خيلي حاشيه امنيت ندارد و اين مورد به اين دليل است كه امتيازات پايين جدولي‌ها بسيار نزديك است و با يك برد يا يك باخت، تيم‌ها چند پله جابجا مي‌شوند. اين بازي براي ما اهميت به سزايي دارد و اميدوارم 3 امتياز بازي با سپاهان را از آن خود كنيم.

سرمربي شهرداري در پاسخ به اين سؤال كه با برتري مقابل سپاهان، مدعيان از جمله پرسپوليس، تيم سابق او هم از اين پيروزي خوشحال مي‌شوند، به فارس گفت: اين بازي براي صدرنشينان هم اهميت ويژه‌اي دارد، اما ما براي خودمان بازي مي‌كنيم تا با 3 امتيازي كه به دست مي‌‌آوريم از قعر جدول جدا شويم و خودمان را در ليگ برتر حفظ كنيم. به همين دليل ترجيح مي‌دهيم براي خودمان بازي كنيم تا تيم‌هاي ديگر از جمله پرسپوليس.

وي در مورد رويارويي با امير قلعه‌نويي كه تقابل همبازيان سابق تيم ملي فوتبال ايران به شمار مي‌رود؛ يادآور شد: اين تقابل حساسيت خاصي ندارد. به قلعه‌نويي علاقه خاصي دارم. او هميشه در تيم‌هايي بوده كه بازيكنان بزرگ زيادي داشته است. به همين دليل كار وي راحت‌تر از مربياني مانند من است كه همواره راه دشواري براي مربيگري در پيش داريم، چرا كه من هميشه هدايت تيم‌هايي را برعهده داشته‌ام كه در حال سقوط بوده‌اند و اين كار شهامت و قدرت ريسك مي‌خواهد.
درخشان در پاسخ به اين سؤال كه شهرداري در ليگ برتر خواهد ماند يا نه گفت: تمام سعي و تلاشم را مي‌كنم تا با چنگ و دندان هم شده اين تيم را در ليگ برتر نگه دارم.

وي در مورد مصدوم و محرومان اين تيم به فارس گفت: محروم نداريم، اما بهنام بيرانوند، مصدوم است و به بازي نمي‌رسد.
اين ديدار فردا ساعت 15 به ميزباني شهرداري تبريز برگزار مي‌شود.