اجرائی کشوری

تراکتور بازهم با 4 چرخ از روی ذوب آهن رد شد

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی،تیم فوتبال تراکتورسازی روز جمعه در دیداری از هفته دوازدهم لیگ برتر پذیرای ذوب‌آهن بود که در یک میزبانی باشکوه و در روز درخشش مهاجم اسکاتلندی خود با نتیجه 4 بر یک این حریف اصفهانی را با شکستی تلخ بدرقه کرد.

بدین‌ترتیب تیم پرستاره تراکتورسازی در این دیدار خانگی در نیمه مربیان از باخت برد ساخته و سومین پیروزی متوالی و ششمین پیروزی فصل خود در لیگ هجدهم را با حضور پرتعداد تماشاگرانش جشن گرفت.

با این نتیجه، تراکتورسازی 22 امتیازی شده و جایگاه خود را در رده سوم تثبیت کرد؛ اما در سمت مقابل ذوب‌آهن با همان 11 امتیاز قبلی خود به رده یازدهم تنزل یافت.

گروه داوری: داور وسط: محمدحسین زاهدی‌فر – کمک‌ها: بابک داوری، مهدی عالیقدر

اخطار: میلاد فخرالدینی، هادی محمدی و محمدرشید مظاهری از ذوب‌آهن

تراکتورسازی: محسن فروزان، ایمان سلیمی، محمد طیبی، احسان ‌حاج‌صفی، محمدرضا ‌مهدی‌زاده، علی‌طاهران (لی هری اروین)، مهدی ‌مهدی‌پور، یوکیا سوگیتا (حامد حسینعلی‌زاده)، مسعودشجاعی، دانیال ‌اسماعیلی‌فر (احسان پهلوان) و آنتونی ‌استوکس.
سرمربی: محمد تقوی

ذوب‌آهن اصفهان: محمدرشید مظاهری، هادی محمدی، عارف غلامی، میلاد فخرالدینی، مسعود ابراهیم‌زاده، حمید بوحمدان، محسن مسلمان، زبیر نیک‌نفس (گابریل هرناندز)، محمدرضا حسینی، ماریون سیلوا (محمدرضاعباسی) و امیر ارسلان مطهری.
سرمربی: امید نمازی