اخبار ویژه تصویری اسلایدی روابط عمومی

تراکتورسازی 1-1 سپاهان؛ توقف خانگی شاگردان ساغلام

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال آذربایجان شرقی، تیم های تراکتورسازی تبریز و سپاهان اصفهان در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۸ روز شنبه در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک دو تیم همراه بود.

هفته بیست و هفتم لیگ برتر
تاریخ: ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
ورزشگاه: یادگار امام (ره) تبریز (هوادار: حدود ۵ هزار نفر)
گروه داوری: داور: سید وحید کاظمی، کمک ها: علی میرزا بیگی ، علی اکبرنوری ، علی احمدی

ترکیب دو تیم:

تراکتورسازی:
جوردی آلمیدا، محمد نادری، محمدرضا مهدی‌زاده، محمد ایران پوریان، رضا شربتی، علی طاهران (77 احسان پهلوان)، مهدی مهدی‌پور ( 90 مسلمی پور )، مهدی کیانی، دانیال اسماعیلی ‌فر (67 محمد ابراهیمی)، فرزاد حاتمی و ارسلان مطهری
سرمربی: ارطئرول ساغلام

سپاهان:
ابراهیم عالمه، حسن جعفری، عارف غلامی، سیاوش یزدانی، سعیدآقایی، حامد بحیرایی (84 عزت‌اله پورغاز)، علی کریمی، رضا میرزائی (59 رضا دهقانی)، مهرداد محمدی (46 جلال‌الدین علی‌محمدی)، مهدی شریفی و ساسان انصاری
سرمربی: منصور ابراهیم زاده

دقایق حساس:

دقیقه ۱۰: شوت امیرارسلان مطهری که با حرکت خوب اسماعیلی فر به دست آمده بود، با فاصله یک متری و به شکلی خطرناک از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۱۶: ضربه سر ارسلان مطهری درست به نقطه ای زده شد که عالمه حضور داشت و این گلر سوری توپ را به آغوش کشید.

دقیقه ۱۷: ساسان انصاری با حرکت در عرض خط دفاعی تراکتورسازی شوت خود را زد که ضربه او با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه راهی اوت شد تا خطرناک ترین شانس گلزنی بازی از دست برود.

دقیقه ۲۰: شوت مهدی مهدی پور که در موقعیت مناسبی از پشت محوطه جریمه زده شد با فاصله بسیار کمی پس از برخورد به مدافعین سپاهان به کرنر رفت.

دقیقه ۵۲: فرزاد حاتمی صاحب موقعیت شد و با جا گذاشتن مدافع مستقیم خود فضا را برای شوتزنی جفت و جور کرد ولی شوت او خیلی بد زده شد.

دقیقه ۵۷: ارسال بلند به روی دروازه تراکتور را ساسان انصاری با یک ضربه سر زیبا به تیرک دروازه کوبید تا توپ بعد یک دو رفت و برگشت به آلمیدا برسد.

دقیقه ۷۵: فرار فرزاد حاتمی که وارد محوطه جریمه شده و پاس رو به عقب او برای استفاده ابراهمیی بی نتجیه ماند تا این موقعیت عالی از دست برود.

شرح گلها:

تراکتورسازی تبریز ۱ – ۰ سپاهان اصفهان / دقیقه ۴۵: دانیال اسماعیلی فر پشت محوطه جریمه یک استپ سینه عالی کرد و با شوتی سرکش دروزاه سپاهان را باز کرد.
تراکتورسازی تبریز ۱ – ۱ سپاهان اصفهان / دقیقه ۷۱: نفوض عالی انصاری به داخل محوطه تراکتور و ارسال عالی او با ضربه سر شریفی به تور دروازه چسبید

شرح بازی:

نیمه اول: بازی در شرایطی آغاز شد که تراکتور در شرایطی بدی به سر می برد و هواداران این تیم تنها برای دیدن بردن به استادیوم آمده بودند و برای این سه امتیاز هم زیاد عجله داشتند و بعد از چند موقعیت نصف و نیمه شروع به شعار علیه تیم خودی کردند تا جو بازی از شرایط عادی خارج شود و بیش از نیمی از این تایم را توپ در میانه میدان بود که در دقیقه ۴۵ اسماعیلی یک شوت عالی زد و تراکتور را پیش انداخت ولی تراکتوری با این گل از اعصبانیت شان کاسته نشد و بعد از سوت نیمه بار دیگر با تون بلندتری علیه مدیرعامل تراکتور شعار سر دادند.

نیمه دوم: در نیمه دوم سپاهان برای جبران گل خورده حملات خود را بیشتر کرد. در ادامه با ایجاد تغییراتی که در دو تیم شاهد بودیم جریان بازی بیشتر به نفع سپاهان بود و این تیم یک بار تیرک دروازه تراکتور را لرزاند در ادامه نیز موفق به باز کردن دروازه این تیم شد.