جوانان روابط عمومی فوتسال

برگزاری برنامه استعدادیابی فوتسال بازیکنان باشگاههای شهر تبریز

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، در چارچوب سلسله برنامه های استعدادیابی کمیته فوتسال هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، برنامه استعدادیابی زیر بیست سال (رده سنی ۸۰/۱۰/۱۰ تا ۷۸/۱۰/۱۱) استان در سه منطقه برگزار شد که منطقه سوم و پایانی اختصاص به برترین های باشگاههای شهر تبریز داشت و روز جمعه دوازدهم آبان ماه در سالن بهزیستی شهر تبریز برگزار شد.

در این برنامه ۲۹ بازیکن از باشگاههای شهر تبریز معرفی شده بودند که زیر نظر استاد اسماعیل تقی پور، استعدادیاب منتخب فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فوتسال و حسین مبارکی، مربی فوتسال استان به تمرین پرداختند که در نهایت نفرات برتر از میان شان غربان و انتخاب شدند و قرار است که به زودی این نفرات از سوی کمیته فوتسال هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی معرفی شوند.

شایان ذکر است که اسپانسر و میزبان این برنامه باشگاه فرهنگی ورزشی آپادانا بود و علی داداشیان، مسئول کمیته آموزش رده های پایه هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی نیز در این برنامه حضور داشت.

منطقه اول این برنامه در شهرستان شبستر و با حضور ده شهرستان، منطقه دوم این برنامه در شهرستان اهر و با حضور یازده شهرستان برگزار شده بود.