اجرائی کشوری

بازيكنان به شرايط بدني ايده آل رسيده اند

سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز با خوب توصيف كردن اردوي تركيه، از ايده آل بودن شرايط بدني بازيكنان تيم خبر داد… حميد درخشان: از زماني كه در اردو حاضر شديم روزي سه جلسه تمرين مي كرديم و حاصل اين تمرينات، كسب آمادگي بدني و قرار گرفتن در شرايط ايده آل بود.
وي خاطر نشان كرد: بازيكنان شهرداري در فصل اول اين فرصت را نداشتند كه به تمرينات بدنسازي بپردازند اما در اين اردو اين فرصت براي آنها مهيا شد و شريط بدني خوبي پيدا كردند.
درخشان گفت: به جز ميثم بائو كه مصدوم بود و سعيد دقيقي كه مشكلات دانشگاهي داشت، بقيه بازيكنان در اردو حضور داشتند و با انجام دو بازي تداركاتي با تيم هايي از تركيه و روسيه در اين اردو، به آنچه كه مي خواستيم رسيديم.
وي بيان داشت: اولين بازي تداركاتي تيم مقابل يك تيم ليگ دسته دويي تركيه بود كه دو بر صفر برنده شديم و در بازي دوم مقابل تيم دسته اولي روسيه به تساوي يك بر يك دست يافتيم كه اين نتايج از نظر روحي تاثير خوبي روي بازيكنان داشت.
سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز افزود: در مدت زماني كه تا شروع رقابت هاي ليگ برتر باقي است چند بازي تداركاتي با تيم هاي مختلف داخلي برگزار خواهيم كرد و تيم را آماده نگه خواهيم داشت.
درخشان گفت: در اولين گام، با تيم فوتبال ماشين سازي تبريز كه در تعطيلات به سر مي برد و نسبت به گذشته متحول شده است بازي مي كنيم و براي بازي هاي بعدي نيز در حال رايزني هستيم.
وي اضافه كرد: اگر شرايط آب و هوايي استان و تبريز خوب باشد در تبريز به تمرينات ادامه خواهيم داد و در غير اينصورت در يكي از شهرهايي كه بارندگي كم و هوا نسبتا خوب باشد تمرين مي كنيم.
تمرينات تيم فوتبال شهرداري تبريز از فردا و در تبريز از سر گرفته مي شود.
تيم فوتبال شهرداري تبريز كه با ۲۰ امتياز از ۲۰ بازي در رده هفدهم جدول قرار گرفته روز شانزدهم بهمن ماه سالجاري و در هفته بيست و يكم رقابت هاي ليگ دسته برتر باشگاه هاي كشور از تيم مس كرمان در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز پذيرايي خواهد كرد.