انضباطی

اخبار كميته انضباطي

كميته انضباطي فدراسيون فوتبال احکام جديدي صادر كرد… در دیدار تیم ملوان بندر انزلی با صنعت نفت آبادان که در تاریخ ۶/۶/۸۹ برگزار شد. تماشاگران تیم ملوان بندرانزلی اقدام به پرتاب ترقه به داخل زمین و توهین به تماشاگران تیم مقابل کرده اند بر همین اساس، کمیته انضباطی تیم ملوان را به پرداخت مبلغ هفتاد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد و در صورت تکرار تخلف، کمیته انضباطی رای به برگزاری دیدارهای آتی بدون حضور تماشاگر در زمین خودی خواهد شد.

در تاریخ ۶/۶/۸۹ و به دنبال برگزاری دیدار پاس همدان – سایپای کرج ، تماشاگران منتسب به تیم پاس همدان اقدام به فحاشی و توهین به داوران مسابقه درطی بازی کردند و کمیته انضباطی باشگاه پاس همدان را به مبلغ سی میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

با توجه به تخلف تماشاگران منتسب به تیم فولاد خوزستان مبنی بر پرتاب بطری آب و ترقه به داخل زمین مسابقه در چند نوبت ، کمیته انضباطی تیم فولاد خوزستان را به پرداخت مبلغ هفتاد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد و در صورت تکرار تخلف، کمیته انضباطی رای به محرومیت از برگزاری مسابقه بدون حضور تماشاگر در زمین خودی خواهد داد.

در حکمی دیگر کمیته انضباطی اعلام کرد ، با توجه به اینکه اسماعیل شریفات بازیکن تیم استقلال اهواز به مدت دو فصل با این تیم قرارداد داشته و در فصل جاری این بازیکن در فهرست این تیم قرار ندارد و با توجه به محتویات پرونده ، کمیته انضباطی نامبرده را بازیکن آزاد اعلام کرد.