اجرائی کشوری

پتروشيمي تبريز بر کوثر لرستان غلبه کرد

تیم فوتبال پتروشيمي تبريز در هفته يازدهم رقابت هاي ليگ دسته اول باشگاه هاي کشور، بر تيم کوثر لرستان غلبه کرد… در اين ديدار که در ورزشگاه اختصاصي پتروشيمي تبريز و با حضور اندک تماشاگران برگزار شد، تيم ميزبان با نتيجه دو بر يک ميهمان خود را شکست داد و خود را تا ميانه هاي جدول رده بندي گروه ب بالا کشيد.
در اين ديدار احمد تقي پور در دقيقه 24 بازي پتروشيمي تبريز را جلو انداخت و بلافاصله پس از آن و در دقيقه 25 علي سليماني دومين گل پتروشيمي را به ثمر رساند تا تيم ميزبان با نتيجه دو بر صفر نيمه اول را به پايان برساند.
با شروع نيمه دوم اين تيم کوثر لرستان بود که بازي را تهاجمي تر آغاز کرد و در دقيقه 47 بازي به يک ضربه پنالتي دست يافت که با واکنش خوب علي حسني صفت دروازه بان تيم پتروشيمي ، ضربه مهرداد خادمي تبديل به گل نشد.
بازيکنان کوثر به حملات خود ادامه دادند تا در دقيقه 57 و توسط مسلم محمد نژاد به اولين گل خود دست يافتند و فاصله را به حداقل رساندند.
پتروشيمي پس از دريافت اين گل، تمام تلاش خود را براي متعادل کردن بازي به کار بست و در پايان توانست با حفظ نتيجه دو بر يک ، سه امتياز حساس اين ديدار را از ان خود کند.
ايرج ساعدي به کمک آرمان اسعدي وبابک عباسقلي زاده قضاوت اين ديدار را بر عهده داشت و به مهدي اشرفي، محمد رعيت، محمد علي باز گير، خالد شفيعي و دومنيک اکاتا از کوثر و علي سليماني و سعيد مهدي پور از پتروشيمي تبريز کارت زرد نشان داد.
تيم فوتبال پتروشيمي تبريز با کسب سه امتياز اين ديدار 14 امتيازي شد و کوثر لرستان همچنان 9 امتيازي باقي ماند.