اجرائی کشوری

نگاهي به ديدار شهرداري و پيكان

تيم فوتبال شهرداري تبريز در هفته هفتم رقابت هاي ليگ دسته برتر باشگاه هاي كشور، در ورزشگاه يادگار امام ره تبريز بازي را پيكان قزوين واگذار كرد. در اين ديدار كه شنبه شب و با حضور نزديك به شش هزار تماشاگر تبريزي برگزار شد، تيم ميزبان با نتيجه چهار بر دو مغلوب ميهمان خود شد.

تيم فوتبال شهرداري تبريز كه بهترين خط حمله و بدترين خط دفاعي را در بين ساير تيم هاي ليگ برتري در اختيار دارد در اين بازي نيز از ناحيه خط دفاعي و دورازه بان خود ضربه سنگيني خورد و بازي خانگي را به حريف واگذار كرد.

گل اول اين ديدار در دقيقه دوم بازي و روي اشتباه خط دفاعي و تعلل دروازه بان تيم، توسط سيد امير ميربزرگي به ثمر
رسيد اما شهرام گودرزي در دقيقه نهم بازي گل تساوي را به ثمر رساند تا بازيكنان شهرداري با روحيه به بازي ادامه دهند.

در دقيقه 24 بازي نيز كارلوس ادواردو گل دوم شهرداري را به ثمر رساند تا اين تيم در نيمه اول به عنوان برنده بازي به رختكن برود.

با شروع نيمه دوم و تلاش پيكان براي جبران گل عقب افتاده، جهانگير عسگري در دقيقه 59 گل تساوي را وارد دروازه شهرداري كرد و پس از اين گل بود كه بازيكنان پيكان ميدان و مسابقه را در اختيار گرفتند و در دقيقه 73 و از روي ضربه ايستگاهي توسط مجيد خدابنده لو به گل سوم و در دقيقه چهارم وقت هاي تلف شده نيمه دوم توسط عليرضا عباسفرد به گل چهارم خود دست يافتند.

قضاوت اين ديدار بر عهده غلامرضا جباري بود و بابك داوري و محمدرضا منصوري كمك هاي وي در اين بازي بودند و به محمد علي اميري، عليرضا عباسفرد و جهانگير عسگري از پيكان و وريا غفوري از شهرداري كارت زرد نشان داد.
تيم فوتبال شهرداري تبريز با قبول اين شكست خانگي همچنان پنج امتيازي باقي ماند و به رده هفدهم جدول رده بندي سقوط كرد.