اجرائی کشوری

نمايندگان فوتبال تبريز در خارج از خانه به مصاف حريفان مي روند

يم هاي فوتبال ماشين سازي و گسترش فولاد تبريز در هفته هفتم رقابت هاي ليگ دسته اول باشگاه هاي كشور در خارج از خانه و به ترتيب به مصاف تيم هاي نفت مسجد سليمان و صنعت ساري مي روند… در اين هفته از رقابت ها كه با انجام 13 بازي از دو گروه الف و ب برگزار مي شود تيم فوتبال ماشين سازي تبريز روز جمعه پنجم آذرماه جاري در ورزشگاه اختصاصي نفت مسجد سليمان به مصاف اين تيم مي رود.
ماشين سازان كه در شش هفته گذشته تنها يكبار موفق به كسب پيروزي مقابل حريف شده اند در پنج ديگر نيز دو بار مساوي كرده اند و سه بار بازي را به حريف خود واگذار كرده اند.
اين تيم كه با پنج امتياز از شش بازي در رده يادزهم گروه ب جاي گرفته است در هفته گذشته و در خانه مغلوب شهرداري بندرعباس شد و نتوانست از ميزباني خود استفاده مطلوب را ببرد.
در مقابل تيم نفت مسجد سليمان كه وضعيتي به مراتب بهتر از ماشين سازي دارد و با هشت امتياز از پنج بازي در رده ششم ايستاده در اين هفته با استفاده از امتياز ميزباني در صدد كسب هر سه امتياز بازي و هم امتياز شدن با تيم هاي صدر جدولي است.
گسترش فولاد تبريز نيز كه با رفتن فيروز كريمي در اولين مصاف دو بر يك برق شيراز را شكست داد در اين هفته در ساري به مصاف صنعت اين شهر مي رود كه در هفته ششم سه بر صفر از داماش دورود شكست خورده است.
هر دو تيم در جدول رده بندي تقريبا در يك سطح قرار دارند و گسترش با 10 امتياز از شش بازي و صنعت ساري با 9 امتياز از اين تعداد بازي به ترتيب در رده هاي پنجم و هفتم گروه ب جاي گرفته اند.
ديدار شهرداري ياسوج با مس رفسنجان در اين هفته به تعويق افتاده اما در ساير ديدار ها گل گهر سيرجان با پيام مشهد، فولاد نطنز با اتكا گلستان، داماش گيلان با سازمان همياري اراك، مقاومت شهيد سپاسي با شهرك صنعتي كاوه تهران، فولاد يزد با سپيد رود رشت، شيرين فراز كرمانشاه با ايرانجوان بوشهر، آلومينيوم هرمزگان با پيام مخابرات فارس، برق شيراز با نساجي مازندران، استقلال اهواز با ابومسلم خراسان و مس سرچشمه با داماش دورود در روز جمعه اين هفته و شهرداري بندرعباس با تربيت يزد در روز شنبه هفته آينده به مصاف هم مي روند.