اجرائی کشوری

محمد نصرتی مدافع فصل گذشته تراکتورسازی تبریز:

مسئولان تراكتورسازي و مردم تبريز مي‌خواهند كه برگردم با استقلال قرارداد داخلي بستم اما تكليفم مشخص نيست از كاركردن با كي‌روش لذت مي‌برم… مدافع فصل گذشته تراكتورسازي با وجود امضاي قرارداد داخلي با استقلال مي‌گويد تكليفش براي فصل آينده مشخص نيست، محمد نصرتي درباره آخرين وضعيتش در فصل نقل و انتقالات گفت: حقيقت اين است كه من با استقلال تهران قرارداد داخلي بستم. اما مسئولان تراكتورسازي و مردم تبريز مي‌خواهند كه به تبريز برگردم. به همين خاطر تصميم نهايي‌ام را نگرفته‌ام.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا از پرسپوليس هم پيشنهاد داشته‌ايد؟ گفت: چند پيشنهاد از تيم‌هاي مختلف داشته‌ام. من هميشه جزو آخرين نفرها بودم كه تيمم را انتخاب مي‌كردم اما امسال تصميم گرفتم كه زودتر تكليفم را مشخص كنم. حالا شرايط به گونه‌ ديگري رقم خورده، ‌به همين خاطر تصميم نهايي‌ام را نگرفته‌ام اما تا شنبه تكليفم روشن مي‌شود.

نصرتي در پاسخ به اين سوال كه آيا باشگاه استقلال پس از امضاي قرارداد داخلي وقتي را براي امضاي قرارداد در هيات فوتبال تعيين نكرده؟ گفت: فعلا اين چنين نشده است.

وي درباره احتمال حضورش در تراكتورسازي گفت: من واقعا فصل بسيار خوبي را در تراكتورسازي پشت سر گذاشتم. درست است كه در هفته‌هاي پاياني مشكلاتي به وجود آمد، اما واقعا ما شرايط خوبي در تبريز داشتيم و من همان طور كه از حضور يكساله‌ام در پرسپوليس خاطرات خوبي دارم و با اين تيم توانستم قهرمان ليگ شوم، از تبريز هم خاطرات خوبي دارم. بايد ببينم خواست خدا چيست؟ اميدوارم هر اتفاقي كه مي‌افتد به صلاحم باشد.

نصرتي در پاسخ به اين سوال كه آيا حضور قلعه نويي مي‌تواند شما را ترغيب به حضور در تبريز كند، گفت: به نظر من قلعه نويي بهترين مربي 10 سال اخير فوتبال ايران است. من خودم در تيم ملي شاگرد ايشان بودم و خيلي چيزها از او ياد گرفتم. اما همان طور كه گفتم هنوز تكليفم مشخص نيست.

مدافع تيم ملي درباره وضعيت اين تيم در اردوهاي گذشته، گفت: خوشبختانه تيم ملي شرايط خوبي دارد. كي‌روش مربي با كلاس و كارنامه داري است، با وجود توانايي فراواني كه دارد فرد فروتني است و من به شخصه از كار كردن در كنار او لذت مي‌برم. اميدوارم كه بتوانيم همه براي تيم ملي مثمرثمر باشيم. من در 10 ـ 11 سالي كه در خدمت تيم ملي هستم، هيچ وقت كم نگذاشتم و پوشيدن تيم ملي همواره براي من افتخار بوده است و سعي كرده‌ام براي كشورم همچون سرباز باشم.

نصرتي درباره شرايط تيم ملي با حضور كي‌روش گفت: فكر مي‌كنم با تفكراتي كه كي‌روش و همكارانش در تيم ملي دارند، تيم ملي بتواند به روزهاي اوجش نزديك شود. تيم حال حاضر تلفيقي از بازيكنان جوان و با تجربه است و اگر شرايط فراهم باشد، تيم ملي مي‌تواند مانند جام جهاني 2006 بدون دغدغه‌ به جام جهاني صعود كند. جام جهاني بدون شك مهم‌ترين رويداد ورزشي جهان است و حضور تيم ملي يك كشور مي‌تواند اتفاقات بزرگي را در آن كشور به وجود بياورد. من فكر مي‌كنم كه مي‌توانيم بدون دغدغه‌ به جام جهاني برسيم.