اجرائی کشوری

قول صعود نداده‌ام اما مدعي صعود هستيم

اكبر ميثاقيان سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز گفت: قول صعود نداده‌ام اما مدعي صعود هستيم و اگر چه از ابتداي رقابت‌هاي اين فصل ليگ دسته اول، قول صعود به هواداران نداده‌ام، با اين حال با تلاش و همت تمام بازيكنان و كادر باشگاه در حال حاضر مدعي جدي صعود مستقيم به ليگ برتر فصل آينده هستيم… اكبر ميثاقيان سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز گفت: قول صعود نداده‌ام اما مدعي صعود هستيم و اگر چه از ابتداي رقابت‌هاي اين فصل ليگ دسته اول، قول صعود به هواداران نداده‌ام، با اين حال با تلاش و همت تمام بازيكنان و كادر باشگاه در حال حاضر مدعي جدي صعود مستقيم به ليگ برتر فصل آينده هستيم.
وي اضافه كرد: در حال حاضر شهرداري تبريز با كسب امتيازات قابل قبول از ديدارهاي گذشته و اختلاف امتياز بالا نسبت به ديگر رقيبان، صدرنشين مطلق گروه يك رقابت‌هاي دسته يك كشور است و تمام تلاش خود را براي صعود به ليگ برتر به كار خواهيم بست.
سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز، حمايت و پشتيباني كامل مديرعامل باشگاه و ديگر مسئولان تيم به ويژه شهردار ورزش دوست تبريز را عامل اصلي موفقيت تيم فوتبال شهرداري در رقابت‌هاي اين فصل برشمرد.
وي خاطرنشان كرد: در كنار اين عوامل همت، يكدلي و انگيزه بالاي بازيكنان تيم نيز از ديگر عوامل حضور موفق شهرداري در جام آزادگان است.
ميثاقيان گفت:‌ تيم فوتبال شهرداري بدون حاشيه و با تمام توان در ادامه رقابت‌ها به مصاف حريفان خود مي‌رود تا همچنان به عنوان مدعي شماره يك صعود در صدر جدول يكه‌تازي كند.
باشگاه شهرداري تبريز همواره در رده تيم‌هاي پايه ضمن سازندگي كارنامه موفقي در عرصه رقابت مسابقات استاني و كشوري داشته است.