اجرائی کشوری

عماد رضا براي پيوستن به تراكتورسازي ابراز تمايل كرد

سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز از تمايل بازيكن عراقي عماد رضا براي پيوستن به اين تيم خبر داد… فراز كمالوند: ‘كرار جاسم محمد’ كه رابطه دوستي خوبي با عماد رضا دارد با وي مذاكره كرده و توافقات اوليه در اين خصوص حاصل شده است.
وي اضافه كرد: عماد رضا در مذاكره اي كه با كرار انجام داده براي ملحق شدن به تراكتورسازي مبلغي نمي خواهد اما بايد از باشگاه ‘الزمالك’ مصري رضايت نامه بگيريم.
كمالوند گفت: اين بازيكن دستمزد اين فصل خود را از اين باشگاه مصري گرفته و ما براي انتقال وي به تراكتورسازي، بايد اين باشگاه را راضي كنيم.
وي گفت: تراكتورسازي براي اينكه بتواند در جمع مدعيان قرار گيرد و سهميه آسيايي را كسب كند نياز به تقويت برخي از پست هاي تيم دارد و جذب عماد رضا به منظور تقويت خط حمله و رسيدن آسان به گل صورت خواهد گرفت.
كمالوند بيان داشت: در تلاش هستيم تا اين انتقال صورت گيرد و با آمدن اين بازيكن، مشكل گلزني تيم نيز برطرف شود.
عماد رضا در سال 1360 هجري شمسي در شهر كربلاي عراق به دنيا آمد و حضور در تيم هايي همچون الزورا عراق، الغرافه قطر، الوكره، فولاد خوزستان ، سپاهان و الزمالك را در كارنامه فوتبالي خود دارد.
تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز كه با 21 امتياز در رده هفتم جدول جاي گرفته، در هفته شانزدهم در كرج به مصاف سايپاي اين شهر خواهد رفت.