اجرائی کشوری

عليرضا خسروي :ارم کيش قم به خوبي متحول شده است

سرمربي تيم فوتسال پتروشيمي تبريز گفت: ارم کيش قم به خوبي متحول شده و تحولات صورت گرفته دراين تيم براي ما غير منتظره بود… عليرضا خسروي پس از پايان ديدار تيم هاي ارم کيش قم و پتروشيمي تبريز افزود : ارم کيش با وجود امير شمسايي به عنوان مربي بايد به رده هاي بالاتري از جدول برسد.
وي گفت : بازي سنگيني بود و درنيمه اول ارم کيش خيلي بهتر بود ،اما در بين دو نيمه نقاط قوت ارم کيش را به بازيکنانمان گوشزد کرديم و نقاط قوت ارم کيش را بستيم.
خسروي افزود : در نيمه دوم ارم کيش را به خوبي مهار کرديم و با تکيه بر توانايي هاي تيم خود به موفقيت رسيديم.
وي در مورد داوري نيز گفت : داور در دقايق آخر بازي خطاهايي را به سود ما نگرفت و پس از اين که ارم کيش پنج خطاي تيمي خود را انجام داد محبت بيشتري به اين تيم کرد.
وي افزود : با توجه به اعتراضات کادر فني ارم کيش به داور شاهد بوديم او در دقايق پاياني بازي از کنار برخي خطاهاي ميزبان گذشت.
خسروي گفت : در حال حاضر در رده هشتم جدول رده بندي قرار داريم و از ابتداي ليگ هدفمان اين بود که تيم را در دسته برترنگه داريم.
وي افزود : سال اولي است که در ليگ برتر شرکت کرده ايم و باشگاه و کادر فني برنامه براي سال بعد برنامه هاي زيادي دارند و غير از پنج بازيکن تمامي بازيکنان ما بومي هستند .
ديدار فوتسال تيم هاي ارم کيش قم و پتروشيمي تبريز از چارچوب هفته هجدهم مسابقات ليگ برتر جمعه شب با نتيجه چهار بر دو به سود ميهمان در ورزشگاه شهيد حيدريان قم خاتمه يافت.