اجرائی کشوری

شهرداري و صنعت نفت، مصاف تازه واردهاي ليگ برتر

تيم هاي شهرداري تبريز و صنعت نفت آبادان که در اين فصل به جمه تيم هاي ليگ برتري اضافه شده اند ساعت 21 و 45 دقيقه امشب در ورزشگاه يادگار امام ره تبريز به مصاف هم مي روند… در اين ديدار که از هفته پنجم رقابت هاي ليگ برتر باشگاه هاي کشور برگزار مي شود، تيم فوتبال شهرداري تبريز و صنعت نفت آبادان به مصاف هم مي روند.
تيم فوتبال شهرداري تبريز که بر خلاف رقابت هاي ليگ يک، فروغ چنداني در رقابت هاي ليگ برتر ندارد و تاکنون موفقيتي در اين ليگ کسب نکرده، در اين ديدار پذيراي تيمي خواهد بود که با سه برد و 9 امتياز و يک بازي کمتر نسبت به تيم هاي بالاي جدول، در رده چهارم قرار دارد.
اين تيم تا کنون دو بار در تبريز به مصاف حريفان رفته و در مقابل استقلال سه بر دو بازي را واگذار کرده و برابر همشهري خود تراکتورسازي يک بر يک مساوي کرده است.
اما در خارج از خانه و مقابل تيم هاي نفت تهران و مس کرمان به ترتيب با نتايج سه بر يک و پنج بر دو شکست هاي سنگيني متحمل شده و طعم برد در اين رقابت ها را هنوز نچشيده است.
اين تيم براي اينکه در جريان رقابت ها قرار گيرد و از بحراني که در آستانه ان قرار گرفته رهايي يابد، بايد در اين ديدار حريف تازه صعود کرده اش را با شکست بدرقه کند تا شرايط روحي تيم بهبود يافته و وضعيتش در جدول رده بندي بهتر شود.
صنعت نفت حريف اين تيم نيز تا کنون برابر تيم هاي شاهين بوشهر، سايپا و راه آهن به برتري رسيده و در بازي هفته چهارم بازي را به پيروزي تهران واگذار کرده است.
تقابل اين دو تيم در رقابت هاي فصل پيش ليگ يک در تبريز به تساوي بدون گل و در آبادان با نتيجه دو بر صفر به سود شهرداري به پايان رسيد و شهرداري امشب نشان خواهد داد که برتر بودنش در ليگ يک اتفاقي نبوده و اين تيم توانايي کسب اين موفقيت ها در ليگ برتر را نيز دارد.
بابک وسيله بر، بهرام کياني، سخاوت سليماني و عليرضا اکرمي گروه داوري اين بازي را تشکيل مي دهند.
شهرداري تبريز هم اکنون با يک امتياز از چهار بازي در رده شانزدهم جدول رده بندي و بالاتر از تيم هاي پيکان قزوين و راه آهن شهر ري قرار دارد.