اجرائی کشوری

شهرداري تبريز، صنعت نفت را در آبادان متوقف كرد

تيم فوتبال شهرداری تبریز در چارچوب هفته بيست و دوم رقابت هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي كشور به نتيجه يك بر يك … تيم فوتبال شهرداری تبریز در چارچوب هفته بيست و دوم رقابت هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي كشور به نتيجه يك بر يك در مقابل میزبان خود صنعت نفت آبادان رسید تا امتیازی بار ارزش بدست آورد.

اين ديدار از ساعت 15 امروز به قضاوت جمشيد دانش مهر در ورزشگاه تختي آبادان برگزار شد.
در اين مسابقه ابتدا كارلوس ادواردو در دقيقه 30 تيم شهرداري را از حريف پيش انداخت تا صنعت نفت در مقابل هواداران خود نيمه اول را با قبول شكست به رختكن برود.
در نيمه دوم آباداني ها براي فرار از يك شكست خانگي حملات خود را آغاز كردند و خيلي زود، در دقيقه 47 توسط رسول نويدكيا به گل تساوي دست پيدا كردند.
با اين نتيجه شهرداري تبريز با 24 امتياز با 2 پله صعود در رده چهاردهم جدول رده بندي قرار گرفت .
سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز بعد از تساوي در مقابل صنعت نفت آبادان گفت: گرفتن يك امتياز در ورزشگاه تختي رضايت بخش است
حميد درخشان افزود: بازي خيلي سختي بود كه تيم ما با سربلندي از ميدان خارج شد.
وي گفت: همه تيم ها ابتدا بايد حريف خود يعني تماشاگران حاضر در ورزشگاه تختي آبادان را كنترل كنند بعد به فكر نتيجه گيري باشند.
درخشان افزود: در نيمه اول تيم شهرداري تيم برتر ميدان بود و با زدن يك گل به حقش رسيد.
وي گفت: در نيمه دوم اين تيم صنعت نفت بود كه برتري خاصي بر تيم ما داشت بازيكنان شهرداري در اين نيمه متحمل فشار زيادي شدند.
سرمربي شهرداري تبريز خونسري بازيكنانش در اين بازي را بهترين شيوه براي كسب يك امتياز دانست.
وي گفت: بازيكنان من در هر دو نيمه تمركز خود را حفظ كردند و با اين شيوه يك امتياز با ارزش را كسب كردند.
درخشان ، ماندن شهرداري تبريز در ليگ برتر را دشوار عنوان كرد و خاطرنشان كرد: رقابت در بالا و پايين جدول خيلي نزديك و فشرده است .