اجرائی کشوری

سپاهان دو – تراکتور صفر/پیروزی دو بر صفر سپاهان

به گزارش سایت رسمی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی،دیدار دو تیم سپاهان و تراکتور در قالب هفته هجدهم لیگ برتر با قضاوت پیام حیدری از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار شد که این دیدار در نهایت با پیروزی دو بر صفر سپاهان به پایان رسید.

در دقیقه ۱۹ سانتر احسان حاج صفی از پشت محوطه جریمه در عمق به شهباززاده رسید و ضربه سر او درون دروازه اخباری جای گرفت تا شاگردان نویدکیا با یک گل از حریف‌َشان پیش بیفتند.

در دقیقه ۴۰ گل محمد محبی در شرایط آفساید به ثمر رسید و داور آن را مردود اعلام کرد.

در دقیقه ۶۰ اکبر ایمانی از تراکتور با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد و تیمش را ده نفره کرد.

در دقیقه ۷۰ داوری بازی به سود تراکتوری‌ها پنالتی گرفت. در ادامه پیمان بابایی پشت ضربه پنالتی قرار گرفت اما نتوانست این توپ را وارد دروازه کند و نیازمند ضربه او را مهار کرد.

در دقیقه ۸۱ شوت زیبای یاسین سلمانی وارد دروازه تراکتور شد تا سپاهانی‌ها اختلاف را به ۲ گل افزایش دهند.

این دیدار در نهایت با گل‌های شهباز زاده و سلمانی به سود سپاهانی‌ها به پایان رسید تا شاگردان محرم نویدکیا به صدرجدول صعود کنند.

سپاهان با این پیروزی به رکورد هزار امتیاز در تمام ادوار لیگ برتر رسید. آن‌ها سال ۹۹ را با ۳۷ امتیاز به پایان رساندند و با وجود تفاضل گل مشابه با پرسپولیس باتوجه به گل زده بیشتر صدرنشین لیگ برتر شدند. در مقابل تراکتوری‌ها با این شکست ۲۶ امتیازی باقی ماندند و با یک پله سقوط در رده ششم قرار گرفتند.