اجرائی کشوری

حسن آذرنیا: کمالوند دلش با تراکتورسازی نبود

پیشنهاد وسوسه‌انگیز باشگاه نفت آبادان به فراز کمالوند سرمربی جوان تراکتورسازی تبریز سرانجام منجر به قطع همکاری این مربی با تیم تبریزی شد و ناصر شفق مدیرعامل باشگاه حسن آذرنیا مربی باتجربه و سرپرست تیم را به عنوان جانشین کمالوند انتخاب کرد… فراز کمالوند راهی تهران شد و با جلب رضایت ناصر شفق برای انجام مذاکرات نهایی به آبادان رفت. حسن آذرنیا با تایید جدایی کمالوند و برعهده گرفتن مسئولیت فنی تیم تراکتورسازی به درخواست مدیرعامل باشگاه به خبرگزاری فوتبال ایران می‌گوید: «فراز کمالوند برخلاف میل باطنی مسئولان باشگاه از تراکتورسازی جدا شد هر چند او طبق قرارداد نمی‌توانست به تیم دیگری برود. اما به نظر می‌رسید دلش دیگر با تراکتورسازی نیست و این مسئله می‌توانست روی تیم تاثیر منفی بگذارد. پس از جلسه شب گذشته کمالوند و آقای شفق، مدیرعامل باشگاه ساعت دو شب با من تماس گرفت و از من خواست مسئولیت فنی تیم را برعهده بگیرم و من هم برای کمک به تراکتورسازی پذیرفتم.»

از آذرنیا به عنوان سرمربی قطعی و رسمی تیم تراکتورسازی یاد می‌کنند اما او منتظر حضور شفق در تبریز و جلسه خصوصی با مدیرعامل است و فعلا خود را سرمربی قطعی تیم نمی‌داند و می‌گوید: «بنده به خاطر کمک به باشگاه درخواست آقای شفق را پذیرفتم و ما فقط دیشب درباره کلیات حرف زدیم اما درباره جزییات صحبتی نشده است. بنده باید شرایطم را به مدیرعامل و مسئولان باشگاه بگویم و اگر پذیرفتند و کتبا حکم مربیگری ابلاغ شد در خدمت تراکتورسازی هستم. البته بنده با باشگاه قرارداد دارم و اگر سرمربی هم نباشم کماکان همراه در خدمت تیم خواهم بود.»

سرمربی جدید تراکتورسازی درباره شرایطی که مدنظرش است می‌گوید: «شرط و شروط خاصی ندارم و فقط خواهان حمایت و اعتماد کامل مسئولان تیم هستم. تراکتورسازی تیم بزرگ و پرطرفداری است و برای هدایت این تیم باید همه جوانب را مدنظر گرفت چون همه از تراکتورسازی توقع و انتظار دارند و کار کردن در آن آسان نیست.»