اخبار ویژه تصویری اسلایدی ریاست

جلسه هم اندیشی توسعه فوتبال و فوتسال پایه استان

به گزارش سایت رسمی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی،به منظور توسعه فوتبال و فوتسال پایه در سطح مدارس استان و ارتقاء توان علمی مربیان فوتبال پایه جلسه ای با حضور مسؤولین کمیته های آموزش مربیان، جوانان، داوران ، مسابقات و معاونت تربیت بدنی و سلامت و رئیس هیأت ورزش دانش آموزی، استعدادیاب و رئیس انجمن فوتسال آموزش و پرورش استان و دبیر هیأت ورزش دانش آموزی با حضور سردار ششگلانی ریاست محترم هیأت فوتبال استان برگزار گردید.

در این جلسه پس از استماع نقطه نظرات حاضرین مقرر گردید تشکیل کارگروه تخصصی کمیته های هیأت فوتبال و نمایندگان آموزش و پرورش، بررسی و بازنگری تفاهم نامه قبلی و پیشنهاد های جدید و در کنار آن ارائه تفاهم نامه جدید در اسرع وقت انجام گیرد.

ضمنا پیشنهاد تاسیس آکادمی فوتسال و طرح پیشنهادی آئین نامه مدرسه فوتسال و در ادامه ارائه آن به سازمان لیگ فوتسال کشور مورد تائید قرار گرفت.

برگزاری کلاس مربیگری و داوری و متعاقب آن اخذ مجوز برگزاری از فدراسیون فوتبال و در نهایت تشکیل کلاسهای دانش افزایی در بین دبیران ورزشی اداره آموزش و پرورش که مورد توافق طرفین قرار گرفت و ریاست محترم هیأت فوتبال استان در پایان جلسه تاکید کردند که نهایت همکاری با آموزش و پرورش داشته باشیم.