اجرائی کشوری

جاده دسترسی استادیوم 70 هزار یادگار امام ره تبریز افتتاح شد

با حضور مهندس نوین شهردار کلان شهر تبریز و سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل تربیت بدنی آذربایجانشرقی جاده 1100 متری جوان مجموعه ورزشی و استادیوم یادگار امام ره تبریز افتتاح شد… با حضور مهندس نوین شهردار کلان شهر تبریز و سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل تربیت بدنی آذربایجانشرقی جاده 1100 متری جوان مجموعه ورزشی و استادیوم یادگار امام ره تبریز افتتاح شد.
این جاده در عرض 35 متر با اعتبار 11 میلیارد ریال در عرض 8 ماه زیر نظر سازمان عمران شهرداری تبریز و پیمانکاری سازمان همیاری شهرداری تبریز ساخته شده و و 4 ماه زودتر از موعد مقرر افتتاح شد .
در مراسم افتتاح جاده دسترسی استادیوم یادگار امام ره تبریز مهندس نوین شهردار کلان شهر تبریز صعود تیم فوتبال شهرداری تبریز به لیگ برتر فوتبال را نشان از شکوفایی دوباره ورزش در استان دانست و در خصوص پروژه های عمرانی ورزشی تبریز گفت : توجه دکتر سعیدلو ریاست سازمان تربیت بدنی به ورزش استان و تبریز کاملا مشهود و نمایان است و در خصوص تسریع و شتاب گرفتن پروژه های عمرانی ورزشی در سطح کلان شهر تبریز توجه خاصی دارد و پیگیر روند پیشرفت پروژه ها است.
وی افزود : استادیوم 70 هزار نفری یادگار حضرت امام ره تبریز دارای نواقصاتی است که سریعا با کمک و همکاری دستگاهها و اداره کل تربیت بدنی در حال رفع است و انشاء الله شاهد خواهیم بود در فصل جدید لیگ برتر نواقصات فصل گذشته تکرار نشود.
وی توان بالای شهرداری تبریز را حل مشکلات یادگار امام ره بالا دانست و گفت : شهرداری تبریز توان دارد مشکلات استادیوم از قبیل جاده های دسترسی و رفاه تماشگران را حل کند و انظار داریم شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور در خصوص جاده انتهایی به استادیوم عملیات آن را اتمام بخشد وشهرداری تبریز توان دارد با 50 درصد مبلغ مورد نظر و سریعتر عملیات مربوطه را پایان بخشد.
شهردار کلان شهر تبریز گفت : برای افزایش سرانه ورزشی کلان شهر تبریز در نظر داریم استادیوم های ورزشی 5000 ، ده هزار و 20 هزار نفری بسازیم و با توجه به آب و هوایی مناسب تبریز میزبان شایسته ای برای رقابتهای مهم کشوری و بین المللی و حتی آسیایی باشیم.