اجرائی کشوری

تیم ملی فوتبال ایران امروز تمرین کرد

تیم ملی فوتبال ایران که به منظور شرکت در رقابتهای غرب آسیا در اردن بسر می برد، صبح امروز در زمین چمن مصنوعی به تمرین پرداخت… در این تمرین که در مجموعه ورزشی ملک عبدالله شهر امان انجام شد، کلیه 20 بازیکن حاضر در اردو به همراه مربیان حضور داشتند و تمرین شادابی را به مدت 80 دقیقه پشت سر گذاشتند. در این تمرین محمد غلامی بهمراه سایر بازیکنان خود را گرم کرد و سپس طبق معمول این چند روز کار اختصاصی را سیامک آزادی و جان لنگدون انجام داد.

گفتنتی است، هوای امروز شهر امان آفتابی و بسیار گرم و شرجی بود و به همین دلیل افشین قطبی سرمربی تیم ایران، تمرین را کمی زودتر از معمول به پایان برد و بازیکنان به هتل بازگشته و پس از صرف ناهار به استراحت پرداختند.

لازم به ذکر است، تمرین بعدی تیم ملی کشورمان ساعت 17 امروز (30/17 به وقت ایران) انجام می شود. ضمنا ساعت 30/20 امشب جلسه کادر فنی با بازیکنان تشکیل خواهد شد. تیم ایران دومین دیدار خود را در چارچوب این رقابتها روز سه شنبه ششم مهرماه برابر عمان برگزار خواهد کرد. امروز بحرین و عمان تیم های همگروه ایران با یکدیگر دیدار دارند. تیم کشورمان جمعه گذشته در نخستین دیدار با نتیجه سه بر صفر بحرین را مغلوب کرد.