اخبار ویژه تصویری اسلایدی ریاست

تفاهم نامه همکاری هیأت فوتبال استان با جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، با حضور جواد ششگلانی رئیس هیأت فوتبال استان و دکتر حمید حسین پور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی تفاهم نامه همکاری فی مابین امضاء گردید تا از این طریق بیش از پیش در خدمت به ورزشکاران و جوانان عزیز باشند.

جواد ششگلانی رئیس هیأت فوتبال استان آذربایجان‌شرقی در این دیدار ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی گفت:  به فضل الهی و با رهبری امام خمینی و مجاهدت های علمای اعلام و شهدای اسلام، انقلاب اسلامی به  پیروزی رسید و امروز وظیفه ما پاسداری از میراث گرانقدر شهدای اسلام است .

وی انعقاد تفاهم نامه ها را  در همپوشانی دستگاه‌ها و نهادها در تقویت همدیگر موثر دانست وگفت :  هم جمعیت هلال احمر و هم هیأت فوتبال  یک تشکّل مردمی  بوده و NJO تلقی می‌شود و همکاریشان ،باعث مضاعف شدن توان مدیریتی می‌شود .

رئیس هیأت فوتبال استان ادامه داد:  وظیفه ما ایجاد نشاط و پویایی در جامعه در قالب ورزش در هیأت فوتبال می باشد و جمعیت قابل توجهی با هیأت فوتبال استان در ارتباط هستند ، که می توانند مرجعی جهت توسعه برنامه های هلال احمر در بُعد آموزشی و امدادگری بوده  و در جذب نیروی امدادگر نقش موثری داشته باشد چرا که اکثراً طرف های همکار با هیأت فوتبال ، جوانانی  هستند که  منسجم و سازماندهی شده در قالب باشگاه‌ها فعالیت می کنند که می‌توان زمینه را برای حضور هلال‌احمر مهیا کرد .

در این مراسم که رحیم علمی نائب رئیس هیأت فوتبال استان هم حضور داشت ، ششگلانی  با اعلام  آمادگی  همکاری با جمعیت هلال احمر گفت :  هیأت فوتبال در مواقع لازم در کنار جمعیت هلال احمر بوده و در راستای تحقق اهداف هلال احمر  از هیچ اقدامی فروگذار نخواهد کرد.

دراین روز رئیس و نائب رئیس هیأت فوتبال استان از بخشهای مختلف مرکز آموزشی درمانی استاد شهریار جمعیت هلال احمر استان بازدید بعمل آوردند .

دکتر حمید حسین پور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در این مراسم با تقدیر از تلاش های هیأت فوتبال استان گفت: خوشبختانه مسؤولین هیأت فوتبال استان با اهداف جمعیت هلال احمر آشنایی کامل دارند و در اجرای برنامه های هلال احمر نقش آفرینی کرده اند که  ثمرات بسیار اثرگذاری برای هلال احمر داشته است .

وی افزود :  جمعیت هلال احمر در پی افزایش فعالیت ها و تعامل با ادارات و هیئت ورزشی بوده و در این راستا تفاهم‌نامه های خوبی با دستگاه‌ها و نهادها  تبادل نموده است ، که باعث شکوفایی و هم افزایی دستگاهها شده است .

وی با اشاره به نقش  جوانان در تحقق اهداف و اصول هلال احمر  گفت:  بلحاظ جذابیت فوتبال ،هیأت فوتبال استان  با خیل کثیری از جوانان ورزشکار در ارتباط است که می تواند زمینه ارتباط جوانان با هلال احمر رافراهم نماید .

دکتر حمید حسین پور در خصوص پیگیری راه اندازی مرکز پزشکی ایفمارک در تبریز اظهار داشت: تبریز یکی از قطب های ورزشی کشورمی  باشد  که ما سعی می کنیم با همکاری هیأت فوتبال استان نسبت به راه اندازی  مرکز پزشکی ایفمارک در شمالغرب کشور ،برای انجام تست های پزشکی ورزشکاران اقدام کنیم .

دکتر حمید حسین پور در پایان خواستار راه اندازی خانه هلال در هیأت فوتبال استان گردید .