اجرائی کشوری

تساوی بدون گل تراکتورسازی در مصاف با استقلال خوزستان

از سری رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور عصر روز چهار شنبه تیم تراکتورسازی از ساعت 18:15 در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز میزبان تیم استقلال خوزستان بود.

در این دیدار ابتدا در دقایق نخست 2 تیم به حفظ توپ پرداختند تا نبض بازی به دست بیاید ولی با گذشت زمان این تیم تراکتورسازی بود که توانست توپ و میدان را در دست بگیرد و به سمت دروازه حریف حمله کند ولی در نیمه نخست موقعیت چندانی به وجود نیامد و کار با تساوی پایان یافت.

در نیمه دوم اولیویرا با فرستادن بختیار رحمانی به زمین مسابقه تغییراتی به وجود آورد و پس از آن هم فرید بهزادی کریمی را وارد زمین کرد تا خط حمله تیمش را برای گلزنی تقویت کند ولی باز هم در گلزنی ناموفق بود تا اینکه کار با همین تساوی به پایان رسید و این تیم ها امتیازات را تقسیم کردند.

 

ترکیب تراکتورسازی:

حمدرضا اخباری، کارلوس کاردوسو، میرهانی هاشمی، سعید اقایی، محمد ایرانپوریان، سینا عشوری، ایان رامسی (87 احمد عبداله زاده) ، اگوستو سزار، شاهین ثاقبی(45 بختیار رحمانی)، مهرداد بایرامی(72فرید بهزادی کریمی) و حمزه یونس

سرمربی:تونی اولیویرا

ترکیب استقلال خوزستان:

فرناندو ده خسوس، محمد طیبی، موسی کولیبالی، سیدجلال عبدی، عقیل شویعی کعبی، هادی خنیفر(61علی اصغر عاشوری)، میثم دورقی، حیکم نصاری(76سوارز فریرا)، روح الله سیف اللهی، رحیم زهیوی(68 فرشاد حان فزا) و حسن بیت سعید

سرمربی:عبدالله ویسی