اجرائی کشوری

آذرنیا:شیوه کمالوند را ادامه می دهم

حسن آذرنیا که بعد از جدایی فراز کمالوند به عنوان سرمربی تیم تراکتورسازی انتخاب شد خود از خانواده تراکتورسازان است و علاوه بر بازیگری در جام تخت جمشید مسولیت های مختلفی را در این تیم داشته آخرین آن سرپرستی این باشگاه بوده… چه شد که بعد از جدایی فراز کمالوند شما به عنوان جانشین ایشان انتخاب شدید؟

ضمن تشکر از تمام رسانه ها که همیشه یار و یاور تیم بوده اند در مورد دلیل انتخاب من از طرف مدیریت باشگاه باید بگویم که با توجه به جدایی آقای کمالوند و عدم فرصت کافی و شناختی که من و دیگر دوستان کادر فنی از بازیکنان تیم داشتیم آقای شفق تشخیص دادند که مربی جدیدی به جمع ما اضافه نشود. برخلاف شایعات مختلف ایشان هیچ مذاکره ای با هیچ گزینه ای در این مدت نداشتند و نظرشان از همان ابتدا استفاده از کادر فنی فعلی بود.

در مورد قرارداد خودتان با باشگاه تراکتورسازی توضیح دهید.

حقیقت این است که بنده در ابتدای فصل قرارداد سرپرستی را هم سفید امضا کرده بودم و با یک قرارداد قلبی و لفظی به تراکتور آمدم. به خاطر تعلقات من به مجموعه کارخانه تراکتورسازی که زندگی مان را مدیون کار و تلاش در این مجموعه هستیم بحث های مالی معنایی ندارد و به خاطر این تیم از پیشنهادات بهتری که ابتدای فصل داشتم چشم پوشی کردم .

آیا شرایط تیم با حضور شما تغییری خواهد کرد و تغییر و تحولی به وجود خواهد آمد یا خیر؟

ما همان شیوه آقای کمالوند را ادامه می دهیم و تنها تغییرات مربوط به شرایط بازی و حریفان خواهد بود که آن را هم آینده و شرایط بازیها تعیین خواهد کرد.

بازیکنانی مانند اولروم و جاسم کرار که کمالوند به آنها اعتقاد چندانی نداشت با حضور شما تغییری در وضعیتشان به وجود خواهد آمد؟

در مورد اولروم همان طور که مدیریت باشگاه اعلام کرد تا رضایت فراز کمالوند را جلب نکند و مقررات انضباطی تعیین شده را رعایت نکند شرایطش تغییری نخواهد کرد. در مورد کرار هم باید بگویم که مشکل نوع بازی او هست که باید بتواند خود را با شیوه بازی تراکتورسازی سازگار کند و اگر غیر از این باشد طبیعتا نظم تیمی به هم می خورد . با توجه به خصوصیات ذاتی کرار که بازیکنی است که آزاد کار می کند ما سعی داریم تا بتوانیم طوری از او استفاده کنیم که نهایت استفاده را از توانایی هایش ببریم.

بازی مقابل پیکان را چطور می بینید؟

بازی با پیکان بازی سختی است و غیبت چند بازیکن ما آن را سخت تر هم می کند اما تمام تلاشمان را خواهیم کرد که به نتیجه دلخواهمان برسیم و شرمنده هواداران نشویم.