همایش رؤسای هیأت های فوتبال شهرستانها
امور شهرستان ها

همایش رؤسای هیأت های فوتبال شهرستانها

همایش رؤسای هیأت های فوتبال شهرستانها

حاج جواد ششگلانی رئیس هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی به همراه مسؤولین کمیته های هیأت فوتبال استان جهت حضور در همایش رؤسای هیأت های فوتبال شهرستانها در شهرستان میانه حضور پیدا کردند.

این همایش که در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان میانه برگزار شد با استقبال خوب مسؤولین شهرستان ، فرماندار محترم و ورزش دوست میانه یادگار هشت سال دفاع مقدس آقای مهندس خلفا پور ، رئیس شورای اسلامی شهرستان میانه آقای مهندس واعظی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان میانه جناب سرهنگ پاسدار احمدزاده، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه جناب آقای نوایی- قائم مقام دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان میانه – شهردار محترم شهرستان میانه همراه بود.

در این همایش پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و نواخته شدن سرود جمهوری اسلامی ایران ابتدا آقای درّی مسؤول امور شهرستانهای هیأت فوتبال استان پس از خیر مقدم گوئی از رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه جناب آقای نوایی درخواست نمودند تا بعنوان میزبان ضمن خیر مقدم گوئی گزارش خود را ارائه نمایند.

آقای نوایی در خصوص وضعیت ورزشی شهرستان میانه با ارائه آمار ورزشکاران و امکانات شهرستان و سرانه ورزشی میانه ایراد سخن نمودند  و سپس رئیس هیأت فوتبال شهرستان میانه آقای نورعلیزاده گزارش جامعی از عملکرد و مشکلات موجود در هیأت فوتبال شهرستان را ارائه و در ادامه جلسه رؤساء و نمایندگان هیأتهای فوتبال شهرستانها موارد و مشکلات خود را مطرح نمودند و در این راستا مسؤولین کمیته های هیأت فوتبال استان نیز مواردی را جهت حل مشکلات و ایجاد و برگزاری کلاسهای آموزشی بیان نمودند در ادامه میهمان ویژه همایش آقای مهندس خلفاپور فرماندار محترم و ورزش دوست شهرستان میانه و یکی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس پس از خیر مقدم گوئی از حاج آقا ششگلانی بعنوان یکی از همرزمان خود یاد کردند و نیز اضافه نمودند حضور حاج جواد ششگلانی در رأس هرم فوتبال استان نعمتی بزرگ است و امیدواریم روز به روز ورزش استان بخصوص فوتبال به جایگاه رفیع خود برسد.

مهندس خلفاپور در خصوص وضعیت ورزش شهرستان بطور مشروح توضیحات کافی و لازم را ارائه نمودند و از تلاش گران فوتبال میانه و از پیشتازان شهرستان درخواست نمودند که شهرستان را به جایگاه شایسته برسانند.

فرماندار شهرستان میانه همچنین آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری اعلام داشته و اظهار امیدواری نمودند که با توجه به پتانسیل موجود در شهرستان بتوانیم ورزش فوتبال را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

در ادامه جلسه و با توجه به موارد و مشکلات مطرح شده توسط رؤساء و نمایندگان هیأتهای فوتبال شهرستان ها حاج آقا ششگلانی در جمع بندی موارد مطرح شده به تفصیل ایراد سخن نمودند.

حاج آقا ششگلانی در خصوص فولاد میانه و اینکه فعلاً در زمینه فوتبال فعال نیستند درخواست نمودند مسؤولین شهرستان صحبت کنند تا فولاد میانه مجدداً به فوتبال شهرستان و استان کمک کند تا شاهد پویایی در شهرستانها باشیم.

حاج جواد ششگلانی تا آنجائیکه فرصت بود به موارد و مشکلات مطرح شده جواب کلی ارائه نمودند و مقرر گردید بیشتر مواردی که به اداره ورزش و جوانان مرتبط است را با مدیر کل صحبت نمایند، جلسه رأس ساعت 14:30 با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه پیدا کرد.

همایش رؤسای هیأت های فوتبال شهرستانها

 همایش رؤسای هیأت های فوتبال شهرستانها

 همایش رؤسای هیأت های فوتبال شهرستانها

 همایش رؤسای هیأت های فوتبال شهرستانها

همایش رؤسای هیأت های فوتبال شهرستانها