روابط عمومی

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز بلیط فروشی بازی تراکتورسازی و الاهلی از ساعت 12 روز سه شنبه 17 فروردین آغاز میشود

حبیب ستوده نژآد رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز پس از نشست هماهنگی ستاد برگزاری مسابقات فوتبال باشگاه های آسیا، گفت : بلیط فروشی بازی تراکتورسازی و الاهلی از ساعت 12 روز سه شنبه 18 فروردین آغاز میشود.

وی افزود : بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در این نشست مقرر شد از ساعت 12 بلیط فروشی آغاز و دربهای استادیوم نیز در همین ساعت به روی تماشاگران و هواداران باز خواهد شد.

اسبقیان در ادامه بیان داشت : استادیوم یادگار امام ره تبریز در بالاترین سطح آمادگی و میزبانی قرار دارد و برای بازیها بیش از 3000 صندلی جابه جا شده است.

وی تصریح کرد : در لیگ قهرمانان آسیا در فصل جاری در برخی الزامات تغییراتی بوجود آمده که در بازی نخست به آنها اشاره شده و در بازی روز سه شنبه نیز این الزامات رعایت خواهد شد.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز تصریح کرد : در بازی نخست تیم تراکتورسازی در یادگار امام ره از سوی نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم تراکتورسازی 13 هزار دلار جریمه شده که امید است دیگر با همیاری هواداران شاهد این گونه جریمه ها نباشیم.

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در هفته چهارم از دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا روز سه شنبه 18 فروردین ماه جاری ساعت 16 در ورزشگاه یادگار امام (ره) میزبان الاهلی عربستان است.

دیدار رفت این دو تیم با نتیجه دو بر صفر به نفع تیم عربستانی خاتمه یافت.

در گروه دی لیگ قهرمانان آسیا تیم الاهلی عربستان با هفت امتیاز در صدر قرار دارد و تیم های نسف قارشی ازبکستان، تراکتورسازی تبریز و الاهلی امارات به ترتیب با چهار، سه و دو امتیاز در رده بعدی قرار دارند.