منصور ابراهيم زاده:امیدوارم با همکاری یکدیگر و مردم تبریز، موفقیت های خوبی برای تراکتور کسب کنیم
روابط عمومی

منصور ابراهيم زاده:امیدوارم با همکاری یکدیگر و مردم تبریز، موفقیت های خوبی برای تراکتور کسب کنیم

 منصور ابراهيم زاده:امیدوارم با همکاری یکدیگر و مردم تبریز، موفقیت های خوبی برای تراکتور کسب کنیم

اصلي ترين گزينه ي سرمربيگري تيم فوتبال تراكتورسازي گفت: توافقات اولیه با تراكتور صورت گرفته است و فردا نیز جلسه ای خواهیم داشت و امیدوارم شرایط به گونه اي باشد كه بتوانیم با همکاری یکدیگر و مردم خوب تبریز، موفقیت های خوبی برای تراکتورسازی کسب کنیم.

“منصور ابراهيم زاده” در خصوص مذاكره با تراكتورسازي براي بر عهده گرفتن هدايت اين تيم در ليگ سيزدهم گفت: صحبت های اولیه با آقای آذرنیا و سردار جعفری صورت گرفته بود که در ادامه ي این صحبت ها، با آقای زینی زاده نیز مذاکرات خوبی داشتیم.

وي افزود: توافقات اولیه صورت گرفته است و فردا نیز جلسه ای خواهیم داشت و امیدوارم شرایط به گونه اي باشد كه بتوانیم با همکاری یکدیگر و مردم خوب تبریز، موفقیت های خوبی برای تراکتورسازی کسب کنیم.

وي درباره ي مذاكره با باشگاه پرسپوليس عنوان كرد: مذاکرات ویژه ای با باشگاه پرسپوليس نداشتیم و صحبت های خاصی نبود. آقای رویانیان گفتند من را هم جزو کاندیداهاي مربيگري اين تيم قرار می دهند که من هم به احترام هواداران پرسپولیس، قبول کردم؛ اين در حالي بود كه پيش از اين، صحبت هایم را با تراکتورسازی کرده بودم.

ابراهيم زاده درباره ي تبريز و مردم اين شهر خاطرنشان كرد: تبريز از گذشته سرداران بزرگی داشت. شهرت مردم تبريز به خونگرمی، غیرت و تعصبشان است. زبان آذری زبان شیرین و دوست داشتنی است که من هم این زبان و لهجه را دوست دارم. باشگاه تراکتورسازی نیز در این مدت به خوبی رشد کرده است و زیر ساخت های نسبتاً خوبی هم دارد. هر بار كه در تبریز بازی داشتیم، یک احساس خوبی به من دست می داد و آن هم به این دلیل بود که هواداران تراکتورسازی به تیم حریف احترام خاصی قائل می شدند. تشویق های پر شور و به سبک اروپایی آن ها انرژی خاصی داشت که بازی کردن را برای ما سخت می کرد.

وي در رابطه با بازيكنان فعلي تيم تراكتورسازي گفت: بازیکنان فعلی تراکتورسازی را به خوبی می شناسم و از توانایی آنها با خبر هستم. بعد از توافقات پایانی در جلسه ي فردا، برنامه های خود و لیست بازیکنان را به مدیریت باشگاه تحویل خواهم داد و امیدوارم با دیدگاهی باز و همکاری یکدیگر، تیمی شایسته ي مردم خوب آذربایجان داشته باشیم.