میزبانی خوب در جام باشگاه های آسیا، سرافرازی نظام را به همراه دارد
روابط عمومی

میزبانی خوب در جام باشگاه های آسیا، سرافرازی نظام را به همراه دارد

 میزبانی خوب در جام باشگاه های آسیا، سرافرازی نظام را به همراه دارد

 مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: میزبانی خوب و شایسته در مسابقات فوتبال جام باشگاه های آسیا، سرافرازی جمهوری اسلامی را به همراه دارد.

سیدمحمد شروین اسبقیان پس از بازدید از ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز محل انجام بازی های تیم فوتبال تراکتورسازی در مرحله گروهی جام باشگاه های آسیا، اظهارکرد: وظایف اداره کل، هیأت فوتبال، باشگاه تراکتور سازی، ارگان ها و دستگاه های اجرایی و انتظامی استان در این خصوص تببین شده و در جلسه هماهنگی برای حضور شایسته تیم تراکتورسازی تبریز ارایه خواهد شد.

وی افزود: رقابت های فوتبال جام باشگاه های آسیا و حضور مقتدرانه تراکتورسازی از اهمیت بالایی در ورزش استان و کشور برخوردار بوده و تلاش خواهیم کرد با کیفیت بهتر و بالاتر از استانداردهای AFC این رقابت ها را برگزار کنیم.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: تمام امکانات در ورزشگاه یادگار امام ره تبریز برای برگزاری بی عیب و نقص مسابقات فراهم است.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی پس از پایان نشست افزود: حفظ نظم و امنیت و ایجاد شرایطی که بتوان فرهنگ واقعی و اصیل مردم تبریز و آذربایجان شرقی را نشان داد از وظایف مسوولین ستاد برگزاری بوده و در این راستا اداره کل ورزش و جوانان استان تمام امکانات خود را برای میزبانی شایسته این مسابقات به کار خواهد گرفت.

در این بازدید در خصوص ارتقا ارایه خدمات، بهبود وضعیت پارکینگ ها، نحوه چاپ، توزیع و ارایه بلیت، راهکارهای حضور پرشور تماشاگران، جایگاه ویژه، توجه به مسایل فرهنگی، تعبیه تابلوهای راهنما در مسیرهای دسترسی و داخل ورزشگاه به دو زبان، تامین برق پایدار و برق اضطراری بحث و تبادل نظر شد.

همچنین در مورد نصب پروژکتورهای سیار، حضور اورژانس و خدمات درمانی، ایاب و ذهاب تماشاگران، رختکن و نیمکت ها، تجهیزات اتاق ها، پوشش رسانه ای و تصویری و ارایه خدمات بهتر به خبرنگاران و عکاسان، ارایه الگوی صحیح رفتاری، اینترنت پرسرعت در جایگاه خبرنگاران و ناظرین، اطلاع رسانی در خصوص اشیاء ممنوعه و تنظیم نور ورزشگاه و ثبت 1200 لوکس برای پروژکتورها و ارایه به AFC نیز بحث و بررسی و راهکارهای لازم ارایه شد.

تیم تراکتورسازی تبریز در اولین دیدار خود در رقابت های فوتبال جام باشگاه های آسیا هفتم اسفند ماه سالجاری در ورزشگاه یادگار امام ره تبریز میزبان تیم الاتحاد عربستان خواهد بود