دبیری تبریز مقابل شهید منصوری قرچک با نتیجه سنگین 8 بر 4 تن به شکست داد
فوتسال

دبیری تبریز مقابل شهید منصوری قرچک با نتیجه سنگین 8 بر 4 تن به شکست داد

 

 

 

دبیری تبریز مقابل شهید منصوری قرچک با نتیجه سنگین 8 بر 4 تن به شکست داد

در یکی از دیدارهای لیگ برتر فوتسال که در چارچوب هفته بیست و چهارم و در تبریز برگزار شد تیم دبیری تبریز مقابل شهید منصوری قرچک با نتیجه سنگین 8 بر 4 تن به شکست داد.

دو تیم در شرایطی پا به این دیدار گذاشتند که دبیری در هفته گذشته مقابل شهروند ساری با نتیجه دور از انتظار 9 بر 2 شکست خورده بود و شهید منصوری نیز موفق شده بود تیم مس سونگون مدعی را با 6 گل درهم بکوبد.

این دیدار از ساعت 16 همزمان با سایر دیدارهای هفته بیست و چهارم و در سالن علوم پزشکی تبریز برگزار شد و درحالی که تا اواسط نیمه دوم تساوی 4 بر 4 بر روی تابلوی اعلان نتیجه بازی نقش بسته بود به یکباره تیم مهمان طوفان به پا کرد و با زدن 4 گل ضمن گلباران دیگر تیم فوتسال تبریز، دومین شکست سنگین و متوالی دبیری، مدافع عنوان قهرمانی را رقم زد.

حمید نصیری بازیکن تیم شهید منصوری موفق شد به تنهایی 4 بار برای تیمش گلزنی کند. دیگر گل های این تیم را نیز اسماعیل وطن خواه و پیمان حفیظی هر کدام دو بار به ثمر رساندند. در سمت دیگر میدان نیز جواد اصغری مقدم، بهنام فعال، فرهاد فخیم و فرید نمازی گلزنان دبیری میزبان بودند. 

بدین ترتیب منصوری قرچک در طی دو هفته متوالی بلای جان تبریزی ها شد و دو تیم بزرگ فوتسال تبریز را با نتایج سنگین تحقیر کرد. 

با این نتیجه در جدول رده بندی لیگ برتر فوتسال منصوری قرچک 37 امتیازی شده و رده ششم خود را تثبیت کرد. دبیری نیز با همان 34 امتیاز در رده هفتم باقی ماند.