تیم پایاسازه آذربایجان با نتیجه 2 بر 2 گیتی پسندِ رده دومی را متوقف کرد
فوتسال

تیم پایاسازه آذربایجان با نتیجه 2 بر 2 گیتی پسندِ رده دومی را متوقف کرد

 

 

 

تیم پایاسازه آذربایجان با نتیجه 2 بر 2 گیتی پسندِ رده دومی را متوقف کرد

در یکی از دیدارهای هفته بیست و پنجم و ماقبل پایانی لیگ برتر فوتسال تیم پایاسازه آذربایجان از ساعت 16 (جمعه) به مصاف گیتی پسند رفت و در پایان موفق شد در یک دیدار جنجالی با نتیجه 2 بر 2 مهمان رده دومی خود را متوقف کند.

پایاسازه در حالی مقابل مهمان خود به تساوی 2 بر 2 رسید که دو بار از مهمان قدرتمند خود پیش افتاده بود اما نتوانست برتری را خود حفظ کند.

در این دیدار علیرضا عسگری و افشین سپه برای پایاسازه و مهدی جاوید و احمد اسماعیل پور برای گیتی پسند گلزنی کردند.

با این نتیجه پایاسازه با 21 امتیاز و به دلیل تفاضل گل کمتر در رده چهاردهم و انتهایی لیگ برتر فوتسال قرار گرفت و در آنسو نیز گیتی پسند با 47 امتیاز در رده دوم باقی ماند اما شانس این تیم برای قهرمانی با توجه به فاصله 3 امتیازی با تاسیسات دریایی صدرنشین کمتر شد. این تیم برای قهرمانی باید در هفته بیست و ششم در بازی خانگی مقابل فردوسی مشهد به پیروزی برسد و منتظر شکست تاسیسات در برابر منصوری قرچک باشد.

 همچنین پایاسازه نیز درصورتی در لیگ برتر ماندنی خواهد شد که این تیم در هفته پایانی فرش‌ آرا مشهد را در دیداری خارج از خانه با نتیجه پرگل شکست دهد و در دیگر دیدارها دو تیم مقاومت البرز و شهرداری ساوه، رقیبان پایاسازه مقابل حریفان خود مغلوب شوند که به دست آمدن این نتایج کمی دور از ذهن است و باید سقوط پایاسازه را در پایان لیگ برتر فوتسال متصور بود.