مقاومت البرز 2-پاياسازه 2
فوتسال

مقاومت البرز 2-پاياسازه 2

مقاومت البرز 2-پاياسازه 2

در یکی دیگر از حساس‌ترین دیدارهای لیگ برتر فوتسال، دو تیم مقاومت البرز و پایاسازه تبریز مقابل هم قرار گرفتند که در نهایت این دیدار با تساوی 2 بر 2 خاتمه یافت تا تیم تبریزی در آستانه سقوط به دسته پایین‌تر قرار بگیرد. 

پایاسازه در هفته گذشته با پیروزی خانگی مقابل حفاری اهواز با روحیه بالا به این دیدار حساس و شش امتیازی آمده بود و در ابتدا نیز با گل امیر رئیسی از میزبانش مقاومت البرز پیش افتاد اما در ادامه این تیم البرزی بود که موفق شد با دو گل مهرداد قنبرزاده و نادر حنیفی نتیجه را به سود خود تغییر دهد. 

شاگردان مجید زارعی که برای افزایش امیدهایشان برای بقا در لیگ برتر نیاز مبرم به کسب هر 3 امتیاز بازی داشتند در دقایق باقی مانده انتحاری بازی کردند و بالاخره در یکی از حملات توسط علی محمدی توانستند به گل تساوی برسند. اما این گل نیز کارساز نشد و این دیدار در نهایت با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید تا پایاسازه در آستانه سقوط به دسته پایین تر قرار بگیرد.

بدین ترتیب در فاصله دو هفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ برتر فوتسال پایاسازه 20 امتیازی شد و بدون تغییر در رده سیزدهم ایستاد و مقاومت البرز نیز 24 امتیازی شده و رده دوازدهم خود را تثبیت کرد.

گفتنی است پایاسازه در دو هفته باقی مانده کار بسیار دشواری برای بقا خواهد داشت چرا که باید هر دو دیدار خود را با پیروزی به پایان برساند و منتظر لغزش دیگر تیم‌های پایین جدول بماند که با توجه به دیدار این تیم در هفته آینده مقابل گیتی پسند یکی از مدعیان قهرمانی احتمال پیروزی این تیم در هر دو دیدار آینده بسیار پایین است.