تراکتورسازی و سایپا به تساوی رضایت دادند
اجرائی کشوری

تراکتورسازی و سایپا به تساوی رضایت دادند

تراکتورسازی و سایپا به تساوی رضایت دادند

دیدار تیم های فوتبال سایپای البرز و تراکتورسازی تبریز با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید.
در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران تیم تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه انقلاب شهر کرج میهمان تیم فوتبال سایپای البرز بود.در حالیکه سایپا میزبانی این دیدار را برعهده داشت اما حدود 3 هزار تماشاگر طرفدار تیم تراکتورسازی تبریز، خود را به ورزشگاه انقلاب شهر کرج رسانده بودند.
نیمه نخست این دیدار، جذابیت چندانی نداشت و دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.
در نیمه دوم، شرایط تفاوت زیادی داشت و در دقیقه 47 توپ ارسالی بازیکنان سایپا با ضربه سر زیبای ˈسعید دقیقیˈ همراه شد و درون دروازه تیم تراکتورسازی تبریز قرار گرفت.
در دقیقه 50، ضربه ایستگاهی بازیکنان تراکتورسازی تبریز با اشتباه مدافعان سایپا مواجه شد تا ˈنوید خوش هواˈ به راحتی گل مساوی را به ثمر برساند.
یک دقیقه بعد، تعلل مدافعان سایپا باعث شد ˈمحمد ابراهیمیˈ با حرکت پا به توپ، ˈسیدمهدی سیدصالحیˈ را در فرصت گلزنی قرار داده و مهاجم تراکتورسازی به راحتی برای دومین بار دروازه میزبان را باز کند.
سایپایی ها که برای فرار از شکست خانگی تلاش می کردند، در دقیقه 64 صاحب یک ضربه پنالتی شدند و ˈسعید دقیقیˈ توانست گل دوم خود و سایپا را به ثمر رسانده و کار را به تساوی 2بر 2 بکشاند. این نتیجه تا پایان باقی ماند تا دو تیم امتیازات را تقسیم کنند.
تیم تراکتورسازی تبریز با این تساوی 29 امتیازی شد و در رتبه پنجم قرار گرفت و سایپای البرز نیز با 27 امتیاز به رتبه هفتم صعود کرد.