مصاف گسترش فولا تبریز و الوند همدان برای قهرمانی نیم فصل اول
اجرائی کشوری

مصاف گسترش فولا تبریز و الوند همدان برای قهرمانی نیم فصل اول

مصاف گسترش فولا تبریز و الوند همدان برای قهرمانی نیم فصل اول

تیم های فوتبال گسترش فولاد تبریز و الوند همدان برای کسب عنوان قهرمانی نیم فصل اول رقابت های گروه الف لیگ دسته اول باشگاه های ایران در هفته سیزدهم و پایانی به مصاف هم می روند.

در این بازی حساس که ساعت 14:00 روز یکشنبه به میزبانی تیم گسترش فولاد تبریز صدرنشین رقابت ها برگزار می شود، تیم میزبان در صورت کسب هر نتیجه ای غیر از باخت می تواند عنوان قهرمانی را از آن خود کند، اما الوند همدان برای قهرمانی چاره ای جز برد ندارد.

شاگردان رسول خطیبی که تاکنون و در بازی های خانگی به حریفان باج نداده اند، از شش بازی انجام داده در پنج بازی صاحب برتری شده و در یک بازی تن به تساوی داده اند در بازی فردا نیز برای کسب امتیاز و حفظ رکورد شکست ناپذیری در خانه به مصاف حریف همدانی می روند.

البته الوند همدان نیز در شش بازی خارج از خانه خود فقط در یک بازی تن به شکست داده و در پنج بازی دیگر خود سه بار برنده میدان بوده و دو بار نیز با مساوی به کار خود پایان داده است.

در این بازی همچنین شاهد رویارویی خط حمله آتشین گسترش فولاد و خط دفاعی مستحکم الوند همدان خواهیم بود.

گسترش فولاد با به ثمر رساندن 20 گل در 12 بازی گذشته بهترین خط حمله را در اختیار دارد و در مقابل الوند همدان با خوردن سه گل عنوان بهترین خط دفاعی را یدک می کشد.

تیم تبریزی هم اکنون با 26 امتیاز از 12 بازی در صدر گروه الف جای گرفته و الوند همدان با 25 امتیاز از این تعداد بازی در رتبه دوم قرار دارد.

بازی این دو ساعت 14 فردا در ورزشگاه اختصاصی بنیان دیزل تبریز انجام می شود.

در سایر بازی های این هفته اتکا گرگان با مس سرچشمه، ابومسلم با ماشین سازی، پارسه ایرانیان با نساجی مازندران، گل گهر سیرجان با نفت مسجد سلیمان، شاهین بوشهر با شهرداری اراک و استقلال اهواز با سنگ آهن بافق یزد دیدار می کنند.

در بازی های گروه ب این رقابت ها نیز پاس با شهرداری یاسوج، شهرداری تبریز با راهیان کرمانشاه، مس رفسنجان با شهرداری بندرعباس، سایپا شمال با یادآوران شلمچه، نیروی زمینی با ایرانجوان بوشهر، فولاد یزد با استقلال خوزستان و حفاری با برق شیراز دیدار می کنند.

راهیان کرمانشاه و استقلال خوزستان هر دو با 23 امتیاز در رده های اول و دوم جدول رده بندی این گروه دارند.