تراکتورسازی تبریز مقابل فولاد خوزستان به تساوی رضایت داد
اجرائی کشوری

تراکتورسازی تبریز مقابل فولاد خوزستان به تساوی رضایت داد

 

 

 

تراکتورسازی تبریز مقابل فولاد خوزستان به تساوی رضایت داد

در هفته ی سی و دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال ، دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان با نتیجه ی تساوی بدون گل خاتمه یافت.

این دیدار که از ساعت 19:00 و در استادیوم هفتاد هزار نفری یادگار امام تبریز آغاز شد.

در این دیدار تراکتورسازی با ترکیب مهدی ثابتی، مصطفی اکرامی، محمد ایرانپوریان، سید محسن حسینی، مرتضی اسدی، مهدی کیانی، مهدی کریمیان، فاسم دهنوی، سید مهدی سید صالحی، جواد کاظمیان، فلاویو لوپز بازی را آغاز کرد.

تیم میهمان نیز با مربیگری فرکی و ترکیب ارشاد یوسفی، عبداله کرمی، لئوناردو پادوانی، مهرداد جماعتی، امید خالدی، مهدی نوری، شهاب کرمی، بختیار رحمانی، ایوب کلانتری، اسماعیل شریفات، لوسیانو پریرا پا به میدان گذاشت.

لوسیانو پریرا در دقیقه بیستم بازی دروازه ی مهدی ثابتی را باز کرد و فولاد با تک گل او، نیمه ی اول را با سه امتیاز به رختکن رفت.

اما در نیمه ی دوم و در دقیقه ی 76، سید محسن حسینی با یک ضربه ی برگردان زیبا، دروازه ی ارشاد یوسفی را گشود و گل تساوی را برای تراکتورسازی به ثمر رساند.

پنج دقیقه وقت اضافه ای که محسن قهرمانی برای این بازی در نظر گرفته بود نیز برای دو تیم بی ثمر بود و بازی در نهایت با نتیجه ی تساوی خاتمه یافت.

با پایان هفته ی سی و دوم، تیم های استقلال و سپاهان، به ترتیب با 64 و 63 امتیاز در رده های اول و دوم قرار دارند. تراکتورسازی نیز با 59 امتیاز تیم سوم جدول رده بندی لیگ برتر میباشد.